Historia bugwie, część piąta

Informacje dotyczące działalności forum
Zablokowany
chuj
Awatar użytkownika
Moderator

Posty: 136611
Rejestracja: 25-01-2013, 20:36
Beczki: 2026
Kontakt:

Historia bugwie, część piąta

#538673

Post autor: chuj » 26-01-2018, 20:59

Wstęp: No witam witam, ogunie całe te forum obchodzi dzisiaj wczoraj 5 urodziny, więc przydałoby się jakieś podsumowanie ostatniego roku tego typu zrobić.

Miało być tutaj obszerne podsumowanie jak rok temu, ale przez to że nic takiego na forum się nie działo (a przynajmniej ja nie pamiętam), moje przymulanie i przez to że daty egzaminów pokryły się akurat jak zbliżały się urodziny nie miałem czasu oraz pomysłu co tu wpisać (wierzcie lub nie, ale na temat rok temu zbierałem materiały i go przygotowywałem z 3 miesiące przed urodzinami), a wpisywać byle gówno typu Tycior chociaż raz zjadł coś zdrowego albo Cartman dnia 12.05.2017 nie srał rano a po południu nie ma sensu. Przez ostatni rok trochę osób odeszło (Cosiek), trochę wchodzi rzadziej (Franz, Escer, dr Lewin, Ridż). Czy to znak że forum umiera i trzeba zamykać? O tym pewnie w następnym odcinku cyklu tematów Historia bugwie za rok.

Statystyki z ostatnich 5 lat:
  • Ponad 5400000 wyświetleń tematów
  • Ponad 14000 tematów
  • Ponad 530000 postów
  • Ponad 670000 wpisów na SB
  • Ponad 1200 użytkowników (z czego 95% to multi :lol: )
I statystyki z piątego roku działania forum (25.01.2017 - 25.01.2018):
  • Ponad 800 tematów
  • Ponad 123000 postów
  • Ponad 15000 wpisów na SB
Różnica między dwazerojedensześć, a dwazerojedensiedem:
  • Około -1700 tematów
  • Około -41000 postów
  • Około -115000 (O KUR**) wpisów na SB
Jak widać nie jest dobrze eh, miejmy nadzieję że w roku pańskim Anno Dominik 2018 będzie lepiej :ehh:

Pomimo tego że w tym roku chujnia, to na szybko przygotowałem parę ciekawych zdarzeń, które miały miejsce na tej ziemi.
Co ciekawego wydarzyło się na forum przez ostatni rok: Cały rok - Ridż mniej postuluje Z powodu prywatnych spraw, nasz ukochany drugi (całe życie drugi) admin Ridż aka Ritsu zaczął postować mniej niż w ostatnich latach. Statystyki postulatów Ridża przez kolejne lata działania Bugwie:
  • 1 rok działania forum: 5580
  • 2 rok działania forum: 17733
  • 3 rok działania forum: 18207
  • 4 rok działania forum: 27870
  • 5 rok działania forum: 14857
Jak widać Ridż mniej postów niż w tym roku napisał tylko w 2013. Wierzę że wszystko w życiu Ridża się ułoży, wierzę że razem z lojalnym składem BW damy radę, wszystko będzie się układać i będzie jak za dawnych czasów. [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-6VKNC8jgDY[/youtube] 10 sierpienia 2017 - Przeganiam Ridża w postach Przez to że Ridż zaczął mało postulować, w tym roku w końcu udało mi się go prześcignąć w ilości postulatów. Dnia 10 sierpnia 2017 po latach pisania w końcu udało mi się przegonić Ridża (link do postu, chociaż [potrzebne źródło] czy to na pewno ten post był). Chwilę później również i Tycior przegonił Ridża (ale to się nie liczy, bo Tycior piszę gówniane posty :fack-off: ).

W tym roku pozostaje tylko trzymać kciuki żeby Tycior mnie nie dogonił i żebym to ja wbił pierwszy na forum bożym 100k postów, a nie on :polak2:
17 sierpnia 2017 - Najebaliśmy 500k postów W ten sierpniowy piątek o godzinie 23:22:54 użytkownik Tycior napisał posta numer #500000

Przez to że chujnia w tym roku nie było żadnej walki kto trafi tego geta, ale przynajmniej dzięki temu nie był wymuszony. Ehh kiedyś to były czasy, teraz nie ma czasów :ehh:
Co przyniesie kolejny rok? Miejmy nadzieję że wrócą ci co odeszli lub zaczęli rzadziej wchodzić, że Tycior w końcu odejdzie przez co poziom forum znowu się podniesie i że w końcu zechce mi się naprawić te zjebane Nieprzeczytane posty :bambo:

Komentarze do tego tematu: Komentarze do tematu - Historia bugwie, część piąta
ZAWSZE I WSZĘDZIE ((ONI)) JEBANI BĘDĄ

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość