Archiwum DW

Informacje dotyczące działalności forum
Zablokowany
chuj
Awatar użytkownika
Moderator

Posty: 136620
Rejestracja: 25-01-2013, 20:36
Beczki: 2026
Kontakt:

Archiwum DW

#573844

Post autor: chuj » 13-08-2018, 14:59

W lutym 2018 z powodu braku życia i nudy postanowiłem że zgram wersje offline DW (a nuż mi się kiedyś przyda). Przez to, że qspy zablokował możliwość przeglądania działów po którejś tam stronie, w archiwum nie da się normalnie przeglądać DW i dostęp do tematów jest tylko przez bezpośredni link (linki do wszystkich zarchiwizowanych tematów poniżej). Zgrałem tematy o ID od 1 do 500000 (czyli większość, z tego co pamiętam było coś lekko ponad 6mln tematów), jednak z powodu archiwizacji jak to qspy pisał sporo tematów z początku forum, szczególnie z działu Prośby, Problemy i Uwagi, nie jest dostępnych.

Informacje:
- Archiwum zawiera wszystkie działy do których miał dostęp żółtek oprócz Zabawy, całego Downloadu i Generowanie Linków
- W tematach nie działa Idź do strony, aby przeskoczyć dużą ilość stron w temacie zmieniamy w adresie numer, na przykład jesteśmy na 2 stronie, a chcemy przenieść się na stronę 222 w tym temacie, zmieniamy w adresie (...)<nazwa tematu>-2.html na (...)<nazwa tematu>-222.html
- Host na bieda serwerze, tak że może przymulić trochę
Archiwum dostępne tutaj:
https://web.archive.org/
lub:
http://dw.ayylmao.pl:8080/darkwarez/
Instrukcja obsługi:
Spoiler
Pokaż
1. W plikach szukamy interesującego nas tematu i kopiujemy link do niego: Obrazek 2. Wchodzimy na stronę archiwum, w pole tekstowe wklejamy odnośnik do tematu i klikamy search: Obrazek 3. Przeklikujemy daty: Obrazek 4. Bzikamy: Obrazek
Pliki .txt z linkami do tematów:
Spoiler
Pokaż
Komentarze do tematu: Archiwum DW - komentarze do tematu
Ostatnio zmieniony 25-09-2018, 21:02 przez chuj, łącznie zmieniany 2 razy.
ZAWSZE I WSZĘDZIE ((ONI)) JEBANI BĘDĄ

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość