Archiwum DW

Informacje dotyczące działalności forum
Burak
Awatar użytkownika
Moderator

Beczki: 1609

Archiwum DW

Post autor: Burak » 13-08-2018, 14:59

W lutym 2018 z powodu braku życia i nudy postanowiłem że zgram wersje offline DW (a nuż mi się kiedyś przyda). Przez to, że qspy zablokował możliwość przeglądania działów po którejś tam stronie, w archiwum nie da się normalnie przeglądać DW i dostęp do tematów jest tylko przez bezpośredni link (linki do wszystkich zarchiwizowanych tematów poniżej). Zgrałem tematy o ID od 1 do 500000 (czyli większość, z tego co pamiętam było coś lekko ponad 6mln tematów), jednak z powodu archiwizacji jak to qspy pisał sporo tematów z początku forum, szczególnie z działu Prośby, Problemy i Uwagi, nie jest dostępnych.

Informacje:
- Archiwum zawiera wszystkie działy do których miał dostęp żółtek oprócz Zabawy, całego Downloadu i Generowanie Linków
- W tematach nie działa Idź do strony, aby przeskoczyć dużą ilość stron w temacie zmieniamy w adresie numer, na przykład jesteśmy na 2 stronie, a chcemy przenieść się na stronę 222 w tym temacie, zmieniamy w adresie (...)<nazwa tematu>-2.html na (...)<nazwa tematu>-222.html
- Host na bieda serwerze, tak że może przymulić trochę
Archiwum dostępne tutaj:
https://web.archive.org/
lub:
http://dw.ayylmao.pl:8080/darkwarez/
Instrukcja obsługi:
Spoiler
Pokaż
1. W plikach szukamy interesującego nas tematu i kopiujemy link do niego: Obrazek 2. Wchodzimy na stronę archiwum, w pole tekstowe wklejamy odnośnik do tematu i klikamy search: Obrazek 3. Przeklikujemy daty: Obrazek 4. Bzikamy: Obrazek
Pliki .txt z linkami do tematów:
Spoiler
Pokaż
Komentarze do tematu: Archiwum DW - komentarze do tematu
Ostatnio zmieniony 25-09-2018, 21:02 przez Burak, łącznie zmieniany 2 razy.
Panowie zycie jest przejebane ja juz nie mam sily zyc kurwa mam wyjebane na te zycie kurwa zjabelaem sie mam wyjebane kurwa na wszystko ty wszystko mnie wkurwia juz bedzie magik bedzie magik podjerzewam ze bedzie magik za 2 lata ale za nim kiedys skocze z