Rid

Szkoda chłopaka

Dział (bez) spamu
ODPOWIEDZ
Logorey Ciposok
Awatar użytkownika
kolega

Posty: 48253
Rejestracja: 30-01-2013, 20:35
Lokalizacja: Król Oposów
Beczki: 895
Kontakt:

Re: Rid

#157830

Post autor: Logorey Ciposok » 20-01-2015, 08:10

28 Mar 2014 09:51
On już tak nie mysli :|
Obrazek

usunięte konto
Awatar użytkownika
Błazen

Posty: 124130
Rejestracja: 13-04-2013, 21:50
Beczki: 1620

Re: Rid

#157843

Post autor: usunięte konto » 20-01-2015, 16:48

ta jasne
Jebać narkomanów, zawsze jestem czysty.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

Dranz
Awatar użytkownika
Moderator

Posty: 7313
Rejestracja: 27-01-2013, 20:33
Beczki: 340

Re: Rid

#157941

Post autor: Dranz » 21-01-2015, 01:17

Kurski pisze:ehh posądzają mnie o ćpanie
w lojalnym gronie zawsze damy radę, w tej grupie wykluczam zdradę
Są ci nieliczni, co nie dadzą, by spadła korona z głowy Orła.

chuj
Awatar użytkownika
Moderator

Posty: 139409
Rejestracja: 25-01-2013, 20:36
Beczki: 2062
Kontakt:

Re: Rid

#159397

Post autor: chuj » 26-01-2015, 23:12

Nie pamiętam o co chodziło. Niech ktoś.
ZAWSZE I WSZĘDZIE ((ONI)) JEBANI BĘDĄ

Spectator
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 9212
Rejestracja: 13-06-2014, 12:56
Lokalizacja: z bugwie
Beczki: 123
Kontakt:

Re: Rid

#159424

Post autor: Spectator » 27-01-2015, 09:40

zobacz pierwszy post.
Obrazek

usunięte konto
Awatar użytkownika
Błazen

Posty: 124130
Rejestracja: 13-04-2013, 21:50
Beczki: 1620

Re: Rid

#159451

Post autor: usunięte konto » 27-01-2015, 16:20

Burak pisze:Nie pamiętam o co chodziło. Niech ktoś.
Chodziło o Rida.
Jebać narkomanów, zawsze jestem czysty.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

Finczy
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 44496
Rejestracja: 04-08-2013, 22:17
Beczki: 1181

Re: Rid

#159453

Post autor: Finczy » 27-01-2015, 16:23

Ridż szuka chłopaka
tak przeczytałem...

usunięte konto
Awatar użytkownika
Błazen

Posty: 124130
Rejestracja: 13-04-2013, 21:50
Beczki: 1620

Re: Rid

#159454

Post autor: usunięte konto » 27-01-2015, 16:27

Finczy pisze:Ridż szuka chłopaka
tak przeczytałem...
Ehhh :|
Jebać narkomanów, zawsze jestem czysty.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

pawian
Awatar użytkownika
Moderator

Posty: 44970
Rejestracja: 05-11-2013, 17:01
Beczki: 1003

Re: Rid

#159455

Post autor: pawian » 27-01-2015, 16:27

może i szuka, nie wiem
Obrazek

usunięte konto
Awatar użytkownika
Błazen

Posty: 124130
Rejestracja: 13-04-2013, 21:50
Beczki: 1620

Re: Rid

#284834

Post autor: usunięte konto » 14-06-2016, 16:49

Burak pisze:Widać po jego postach i wiadomościach na SB, że zaczął brać narkotyki :(

A był taki anty i w ogóle... Możemy mu jakoś pomóc?
Proszę to usunąć.
Jebać narkomanów, zawsze jestem czysty.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

Burak
Awatar użytkownika
Alkoholik

Posty: 15636
Rejestracja: 28-04-2013, 20:18
Lokalizacja: jednak UK>ÓSA
Beczki: 733

Re: Rid

#284839

Post autor: Burak » 14-06-2016, 17:28

Ćpa i jeszcze boi się do tego przyznać

1. Alkohol podszywa się pod neuroprzekaźnik (GABA) i oddziałuje na receptory w mózgu (receptory GABA). Tak samo działa marihuana (Anandamid - receptory kanabinoidowe) heroina (Endorfiny - receptory opiumowe).
2. Alkohol zmienia świadomość (Są substancje które oddziaływają na określone receptory w mózgu ale nie zmieniają silnie świadomości (np. nikotyna)).
3. Alkohol uzależnia fizycznie (Nie wszystkie narkotyki uzależniają fizycznie).
4. Alkohol uzależnia psychicznie (niektóre narkotyki nie uzależniają psychicznie, albo robią to bardzo słabo (np. LSD, grzybki psychodeliczne ( halucynogenne))).
5. Wysokoprocentowy alkohol łatwo przedawkować (30 tys zgonów rocznie w samej Polsce ) - niektórych narkotyków nie da się praktycznie przedawkować (np. LSD, grzybki, trawka).
6. Nadużywanie alkoholu prowadzi do wyniszczenia psychicznego i fizycznego ( kwestia sporna w przypadku psychodelików i miękkich narkotyków).
Obrazek

usunięte konto
Awatar użytkownika
Błazen

Posty: 124130
Rejestracja: 13-04-2013, 21:50
Beczki: 1620

Re: Rid

#284848

Post autor: usunięte konto » 14-06-2016, 17:53

Już jakieś ćpuńskie bajki żeby swoje ćpanie usprawiedliwić.
Jebać narkomanów, zawsze jestem czysty.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

Tycior
Awatar użytkownika
Wizytówka

Posty: 184396
Rejestracja: 15-12-2013, 00:14
Beczki: 1946

Re: Rid

#284855

Post autor: Tycior » 14-06-2016, 18:04

ćpanie lepsze niż alkohol
nikt nie bije dzieci czy żon po maryśce a po alkoholu tak
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

usunięte konto
Awatar użytkownika
Błazen

Posty: 124130
Rejestracja: 13-04-2013, 21:50
Beczki: 1620

Re: Rid

#284860

Post autor: usunięte konto » 14-06-2016, 18:07

Naćpani rozjeżdżają ludzi.
Jebać narkomanów, zawsze jestem czysty.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

Tycior
Awatar użytkownika
Wizytówka

Posty: 184396
Rejestracja: 15-12-2013, 00:14
Beczki: 1946

Re: Rid

#284862

Post autor: Tycior » 14-06-2016, 18:09

Dowody może co?
Marihuana nie wpływa na to jak jedziesz (co najwyżej zmuła jest) a alkohol już tak
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

usunięte konto
Awatar użytkownika
Błazen

Posty: 124130
Rejestracja: 13-04-2013, 21:50
Beczki: 1620

Re: Rid

#284868

Post autor: usunięte konto » 14-06-2016, 18:11

Ta jasne.
Ćpanie to gówno dla podludzi ze słabym charakterem.
Jebać narkomanów, zawsze jestem czysty.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość