No dobra wypierdalam

Dział (bez) spamu
ODPOWIEDZ
pawian
Awatar użytkownika
Moderator

Posty: 44970
Rejestracja: 05-11-2013, 17:01
Beczki: 1003

No dobra wypierdalam

#482277

Post autor: pawian » 01-07-2017, 15:57

ja się śmiałem na poważnie
Obrazek

chuj
Awatar użytkownika
Moderator

Posty: 139409
Rejestracja: 25-01-2013, 20:36
Beczki: 2062
Kontakt:

No dobra wypierdalam

#482330

Post autor: chuj » 01-07-2017, 16:15

Tycior pisze: ale ja poważnie mowie
No spierdalaj.
ZAWSZE I WSZĘDZIE ((ONI)) JEBANI BĘDĄ

Tycior
Awatar użytkownika
Wizytówka

Posty: 184396
Rejestracja: 15-12-2013, 00:14
Beczki: 1946

No dobra wypierdalam

#482346

Post autor: Tycior » 01-07-2017, 16:22

w środe
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

SeDayPL
Awatar użytkownika
VIP

Posty: 1157
Rejestracja: 30-10-2016, 17:18
Lokalizacja: z lasu
Beczki: 16
Kontakt:

No dobra wypierdalam

#482347

Post autor: SeDayPL » 01-07-2017, 16:23

Wypierdalaj w końcu :polak:
Tycior ssie po same bile

chuj
Awatar użytkownika
Moderator

Posty: 139409
Rejestracja: 25-01-2013, 20:36
Beczki: 2062
Kontakt:

No dobra wypierdalam

#482349

Post autor: chuj » 01-07-2017, 16:23

Tycior pisze: w środe
Szybciej leć.
ZAWSZE I WSZĘDZIE ((ONI)) JEBANI BĘDĄ

Tycior
Awatar użytkownika
Wizytówka

Posty: 184396
Rejestracja: 15-12-2013, 00:14
Beczki: 1946

No dobra wypierdalam

#482356

Post autor: Tycior » 01-07-2017, 16:36

nie moge
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

chuj
Awatar użytkownika
Moderator

Posty: 139409
Rejestracja: 25-01-2013, 20:36
Beczki: 2062
Kontakt:

No dobra wypierdalam

#482361

Post autor: chuj » 01-07-2017, 17:16

Szkoda.
ZAWSZE I WSZĘDZIE ((ONI)) JEBANI BĘDĄ

usunięte konto
Awatar użytkownika
Błazen

Posty: 124130
Rejestracja: 13-04-2013, 21:50
Beczki: 1620

No dobra wypierdalam

#482402

Post autor: usunięte konto » 01-07-2017, 18:10

Takie drogie bilety i nie można nic zmienić za friko.
Jebać narkomanów, zawsze jestem czysty.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

Tycior
Awatar użytkownika
Wizytówka

Posty: 184396
Rejestracja: 15-12-2013, 00:14
Beczki: 1946

No dobra wypierdalam

#482420

Post autor: Tycior » 01-07-2017, 18:17

co niby? jedzenie jest i picie
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

usunięte konto
Awatar użytkownika
Błazen

Posty: 124130
Rejestracja: 13-04-2013, 21:50
Beczki: 1620

No dobra wypierdalam

#482436

Post autor: usunięte konto » 01-07-2017, 18:23

Strasznie drogie to jedzenie i picie.
Jebać narkomanów, zawsze jestem czysty.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

Tycior
Awatar użytkownika
Wizytówka

Posty: 184396
Rejestracja: 15-12-2013, 00:14
Beczki: 1946

No dobra wypierdalam

#482445

Post autor: Tycior » 01-07-2017, 18:26

wezme do kieszeni troche
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

chuj
Awatar użytkownika
Moderator

Posty: 139409
Rejestracja: 25-01-2013, 20:36
Beczki: 2062
Kontakt:

No dobra wypierdalam

#482451

Post autor: chuj » 01-07-2017, 18:27

Pamiętaj ubierz na siebie dziesięć warstw ubrań, żeby zaoszczędzić na bagażu.
ZAWSZE I WSZĘDZIE ((ONI)) JEBANI BĘDĄ

pawian
Awatar użytkownika
Moderator

Posty: 44970
Rejestracja: 05-11-2013, 17:01
Beczki: 1003

No dobra wypierdalam

#482456

Post autor: pawian » 01-07-2017, 18:28

i zwal konia przed sraniem
Obrazek

Tycior
Awatar użytkownika
Wizytówka

Posty: 184396
Rejestracja: 15-12-2013, 00:14
Beczki: 1946

No dobra wypierdalam

#482460

Post autor: Tycior » 01-07-2017, 18:29

Burak pisze:
Pamiętaj ubierz na siebie dziesięć warstw ubrań, żeby zaoszczędzić na bagażu.
mam oplacony juz
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

chuj
Awatar użytkownika
Moderator

Posty: 139409
Rejestracja: 25-01-2013, 20:36
Beczki: 2062
Kontakt:

No dobra wypierdalam

#482461

Post autor: chuj » 01-07-2017, 18:29

Tycior pisze: mam oplacony juz
Ile kg?
ZAWSZE I WSZĘDZIE ((ONI)) JEBANI BĘDĄ

pawian
Awatar użytkownika
Moderator

Posty: 44970
Rejestracja: 05-11-2013, 17:01
Beczki: 1003

No dobra wypierdalam

#482463

Post autor: pawian » 01-07-2017, 18:30

bilet oplacony to i kon musi byc zwalony :kon:
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość