Życie Bugwiaka! [Tygodnik BW]

Dział (bez) spamu
ODPOWIEDZ
Tycior
Awatar użytkownika
Ćpun

Posty: 179332
Rejestracja: 15-12-2013, 00:14
Beczki: 1895

Życie Bugwiaka! [Tygodnik BW]

#429902

Post autor: Tycior » 20-02-2017, 14:52

Życie Bugwiaka nr.1
20/02/2017


Obrazek


Spis treści


1. Temat numeru - Czy Cartman ma rozdwojenie jaźni?
2. Kącik medyczny - Burak i jego problemy z jelitami [Opinia Dr.Siurka]
3. Plotki ploteczki - Gdzie są pieniądze z dotacji
4. Beczka rozpierdolka - Czyli najlepszy kawał numeru
5. Na poważnie - Czy to jest moderator?



____________________________________________________________________________________________________________

Czy Cartman ma rozdwojenie jaźni?
--------------------------------------------

To pytanie zadaje sobie wielu z nas. Niektórzy potwierdzą, niektórzy zaprzeczą. Jednak nikt nie powie, że coś nie jest na rzeczy. Zacznijmy od początku. Użytkownik ten emitował złe fale zaczynając od dziwnych zmian swojego nicku. Były przeróżne wariacje, nikt jednak nie przypuszczał, że to dopiero wierzchołek góry lodowej. Szybko się irytował miał zatargi z kilkoma użytkownikami. W końcu apogeum jego głupoty pojawiło się podczas spamu Kasią Cichopek. Za ten wyczyn dostał ZP, jednak to nie pomogło, jego stan psychiczny ulegał dalszemu pogarszaniu. Używał multikonta OppaiDragon do dalszego rozsiewania głupoty. Gdy bugwiaki przestali dawać jebania o jego zachowanie udawał kogoś innego, uważał się za najmądrzejszego (słynne IQ 150). Administracja nie wytrzymała i wlepiła Rangę Błazen. Był to dobry ruch, ale nie przewidzieliśmy tego co nadejdzie potem. Mianował siebie królem bezbecji, zakładał dziwne tematy, jego dusza wręcz krzyczała, jakby złe demony opanowały jego resztki umysłu. Obecnie sytuacja uległa poprawie, nieznacznej, co prawda ma zatargi z Ridżem i spami dalej o zdjęcie rangi, ale przyzwczailiśmy się już. Co będzie dalej? Ban? Unbłazen? Nic? Zobaczymy wkrótce :ok:

_____________________________________________________________________________________________________________

Kącik medyczny - Burak i jego problemy z jelitami [Opinia Dr.Siurka]
-------------------------------------------------------------------------------------

Problem dotyczy użytkownika a zarazem jednego z administratorów forum bugwie.com
Nie od dziś wiadomo, że ma problemy z jelitami a świadczą o tym jego ciągłe pierdy w stołek.
Zapytaliśmy o opinię eksperta, przed Wami wywiad z Dr. Siurkiem zapraszam do wysłuchania:

phpBB [media]


______________________________________________________________________________________________________________

Plotki ploteczki - Gdzie są pieniądze z dotacji
---------------------------------------------------------------------------

Forum stoi na płatnym serwerze OVH. Opłaca je niejaki Marcin T. z Przemyśla. Jak sam pisze Daj Burakowi na piwo, a dostaniesz VIPa lub Super VIPa.. Jednak, czy to prawda? Niestety nie, odkąd objął on władze nad serwerem nikt nie dostał rangi za dotacje. Gdzie zatem idą pieniądze? Jak mi wiadomo, posługuje się PayPalem, sam osobiście przelałem mu 50PLN po czym nie dostałem żadnej rangi, zwykły oszust i naciągacz. Wątpie aby pieniądze poszły na serwer, na drugi dzień stołował się kurczakiem i pizzą. Nie obyło się też zapewne bez kupna alkoholu. Czy opłaca podatek od wzbogacenia? Ależ skąd, szara strefa działa. Przestrzegam przed wpłatą pieniędzy Marcinowi T.
Moja rola nie skończy się jedynie na artykule, złożę pozew w e-sądzie o zwrot moich 50PLN. Was też oszukał? Dołączcie się do zbiorowego pozwu!

_________________________________________________________________________________________________________________

Beczka rozpierdolka - Czyli najlepszy kawał numeru
----------------------------------------------------------------

Nasze żuri wybrało jeden ich zdaniem najlepszy kawał numeru 1 tygodnika "Życie bugwiaka"

Obrazek

Specyficzny humor bardzo przypadł nam do gustu. Zendikar jak wiadomo dyma opony, nie trudno przy tej robocie o jakieś bakterie. Taka parafraza w humorystycznym stylu bardzo nam się spodobała

___________________________________________________________________________________________________________________

Na poważnie - Czy to jest moderator?
------------------------------------------------

Moderator na forum internetowym to odpowiedzialna funkcja, wymaga ona sporo zaangażowania i umiejętności oceniania danej sytuacji. Jednak co w chwili kiedy na tym stanowisku znajdzie się osoba, która kompletnie się do tego nie nadaje?
W takim położeniu znajduje się Sebastian (pseudonim Zendikar). Stanowisko to dane prawdopodobnie po znajomości.Nie bierze czynnego udziału w życiu forum, nie czyta postów, wchodzi raz na miesiąc... Taka sytuacja była już zgłaszana administracji, jednak nic z tym nie zrobiła. Tak dalej być nie może, forum upadnie prędzej czy późnej.

_____________________________________________________________________________________________________________

A już w następnym numerze!

1. Wypominki - Za tych którzy odeszli (W nr.2 Spectator)
2. Ekspert radzi - Wal konia

i wiele wiecej


Moźliwość zamówienia prenumeraty za jedyne
Obrazek
NOWA EDYCJA BUGWIE WYSTARTOWAŁA!!!!! http://bugwie.eu/

pawian
Awatar użytkownika
Moderator

Posty: 44108
Rejestracja: 05-11-2013, 17:01
Beczki: 992

Życie Bugwiaka! [Tygodnik BW]

#429903

Post autor: pawian » 20-02-2017, 14:53

Tycior pisze: 2. Ekspert radzi - Wal konia
daje okejke w temat i czekam na to :kurski:
Obrazek

Cartman
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 19802
Rejestracja: 21-04-2013, 16:16
Beczki: 393

Życie Bugwiaka! [Tygodnik BW]

#429905

Post autor: Cartman » 20-02-2017, 14:53

Dałem beczkę, zaraz przeczytam sobie.
To pytanie zadaje sobie wielu z nas. Niektórzy potwierdzą, niektórzy zaprzeczą. Jednak nikt nie powie, że coś nie jest na rzeczy. Zacznijmy od początku. Użytkownik ten emitował złe fale zaczynając od dziwnych zmian swojego nicku. Były przeróżne wariacje, nikt jednak nie przypuszczał, że to dopiero wierzchołek góry lodowej. Szybko się irytował miał zatargi z kilkoma użytkownikami. W końcu apogeum jego głupoty pojawiło się podczas spamu Kasią Cichopek. Za ten wyczyn dostał ZP, jednak to nie pomogło, jego stan psychiczny ulegał dalszemu pogarszaniu. Używał multikonta OppaiDragon do dalszego rozsiewania głupoty. Gdy bugwiaki przestali dawać jebania o jego zachowanie udawał kogoś innego, uważał się za najmądrzejszego (słynne IQ 150). Administracja nie wytrzymała i wlepiła Rangę Błazen. Był to dobry ruch, ale nie przewidzieliśmy tego co nadejdzie potem. Mianował siebie królem bezbecji, zakładał dziwne tematy, jego dusza wręcz krzyczała, jakby złe demony opanowały jego resztki umysłu. Obecnie sytuacja uległa poprawie, nieznacznej, co prawda ma zatargi z Ridżem i spami dalej o zdjęcie rangi, ale przyzwczailiśmy się już. Co będzie dalej? Ban? Unbłazen? Nic? Zobaczymy wkrótce :ok:
Bardzo ładnie napisane ale jest jedno ale
To Nie Ja Spamowałem Kaśką ^_^
Znowu jakieś bajki piszesz, kurwa Hans Kartman Blaklordsen się znalazł :bambo: ~Ridż
Czuję, jakbym miał zwarcie w mózgu. ~Ricky
Jebać alkoćpunów, zawsze jestem czysty bo się myję :fack-off:

usunięte konto
Awatar użytkownika
Błazen

Posty: 120234
Rejestracja: 13-04-2013, 21:50
Beczki: 1576

Życie Bugwiaka! [Tygodnik BW]

#429921

Post autor: usunięte konto » 20-02-2017, 15:05

Burak, i co? Mówiłem, że będzie :qface:
Jebać narkomanów, zawsze jestem czysty.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

Cartman
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 19802
Rejestracja: 21-04-2013, 16:16
Beczki: 393

Życie Bugwiaka! [Tygodnik BW]

#429922

Post autor: Cartman » 20-02-2017, 15:06

Ridż pisze: Burak, i co? Mówiłem, że będzie :qface:
Nie tylko jest ale i się postarał Tyciorek.
Znowu jakieś bajki piszesz, kurwa Hans Kartman Blaklordsen się znalazł :bambo: ~Ridż
Czuję, jakbym miał zwarcie w mózgu. ~Ricky
Jebać alkoćpunów, zawsze jestem czysty bo się myję :fack-off:

Jarosław Kaczyński
Awatar użytkownika
kolega

Posty: 46049
Rejestracja: 30-01-2013, 20:35
Lokalizacja: Król Oposów
Beczki: 876
Kontakt:

Życie Bugwiaka! [Tygodnik BW]

#429929

Post autor: Jarosław Kaczyński » 20-02-2017, 15:09

Zendikar juz po Ciebie idzie.
Obrazek

Tycior
Awatar użytkownika
Ćpun

Posty: 179332
Rejestracja: 15-12-2013, 00:14
Beczki: 1895

Życie Bugwiaka! [Tygodnik BW]

#429930

Post autor: Tycior » 20-02-2017, 15:11

Już puka do mych drzwi :qface:
NOWA EDYCJA BUGWIE WYSTARTOWAŁA!!!!! http://bugwie.eu/

Cosiek
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 9355
Rejestracja: 17-08-2013, 23:09
Lokalizacja: tak
Beczki: 302

Życie Bugwiaka! [Tygodnik BW]

#429931

Post autor: Cosiek » 20-02-2017, 15:12

O kurwa zajebiste
"Anyone who sees and paints a sky green and fields blue ought to be sterilized."

chuj
Awatar użytkownika
Moderator

Posty: 136428
Rejestracja: 25-01-2013, 20:36
Beczki: 2023
Kontakt:

Życie Bugwiaka! [Tygodnik BW]

#430080

Post autor: chuj » 20-02-2017, 17:24

Ty Tycior pojebany jesteś xD
Bugwiakowy Fakt, same pomówienia :karol2:
Ridż pisze: Burak, i co? Mówiłem, że będzie :qface:
To była policyjna prowokacja, by zmotywować go do szybszego wypuszczenia tygodnia (już to widzę że za tydzień się nowy numer pojawi xD ).
ZAWSZE I WSZĘDZIE ((ONI)) JEBANI BĘDĄ

Tycior
Awatar użytkownika
Ćpun

Posty: 179332
Rejestracja: 15-12-2013, 00:14
Beczki: 1895

Życie Bugwiaka! [Tygodnik BW]

#430081

Post autor: Tycior » 20-02-2017, 17:25

Burak pisze: już to widzę że za tydzień się nowy numer pojawi
Nie wiem, nie wiem :karol:
NOWA EDYCJA BUGWIE WYSTARTOWAŁA!!!!! http://bugwie.eu/

pawian
Awatar użytkownika
Moderator

Posty: 44108
Rejestracja: 05-11-2013, 17:01
Beczki: 992

Życie Bugwiaka! [Tygodnik BW]

#430086

Post autor: pawian » 20-02-2017, 17:29

niech ktoś wprowadzi milicję na bugwie
Obrazek

Zendikar
Awatar użytkownika
Moderator

Posty: 7851
Rejestracja: 28-01-2013, 15:22
Beczki: 454

Życie Bugwiaka! [Tygodnik BW]

#430091

Post autor: Zendikar » 20-02-2017, 17:32

Słabe, mierny pomysł.
Obrazek
Lamusy do domu bo mama czeka dzisiaj to kurwa porwie mnie rzeka

Tycior
Awatar użytkownika
Ćpun

Posty: 179332
Rejestracja: 15-12-2013, 00:14
Beczki: 1895

Życie Bugwiaka! [Tygodnik BW]

#430094

Post autor: Tycior » 20-02-2017, 17:33

to nie :fack-off:
NOWA EDYCJA BUGWIE WYSTARTOWAŁA!!!!! http://bugwie.eu/

Zendikar
Awatar użytkownika
Moderator

Posty: 7851
Rejestracja: 28-01-2013, 15:22
Beczki: 454

Życie Bugwiaka! [Tygodnik BW]

#430095

Post autor: Zendikar » 20-02-2017, 17:34

Odechce mu się przy 5 części. Lepiej to teraz usunąć, przecież on nie ma żadnych zdolności żurnalistycznych, to raz. Dwa, to z polskiego był mierny. Trzy, nawet pracy magisterskiej nie pisał a za tak poważne tematy się bierze. :|
Obrazek
Lamusy do domu bo mama czeka dzisiaj to kurwa porwie mnie rzeka

Tycior
Awatar użytkownika
Ćpun

Posty: 179332
Rejestracja: 15-12-2013, 00:14
Beczki: 1895

Życie Bugwiaka! [Tygodnik BW]

#430099

Post autor: Tycior » 20-02-2017, 17:41

odezwał się profesor uniwersytetu jagiellońskiego i redaktor naczelny Faktu w jednym :karol:
NOWA EDYCJA BUGWIE WYSTARTOWAŁA!!!!! http://bugwie.eu/

usunięte konto
Awatar użytkownika
Błazen

Posty: 120234
Rejestracja: 13-04-2013, 21:50
Beczki: 1576

Życie Bugwiaka! [Tygodnik BW]

#430103

Post autor: usunięte konto » 20-02-2017, 17:46

Zendikar pisze: Odechce mu się przy 5 części. Lepiej to teraz usunąć, przecież on nie ma żadnych zdolności żurnalistycznych, to raz. Dwa, to z polskiego był mierny. Trzy, nawet pracy magisterskiej nie pisał a za tak poważne tematy się bierze.
Ale zrobił, jest wesoło.
Jebać narkomanów, zawsze jestem czysty.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości