Dziękuję....

Dział (bez) spamu
ODPOWIEDZ
Serious Man
Awatar użytkownika
VIP

Posty: 2924
Rejestracja: 08-07-2014, 13:56
Lokalizacja: Danville, California, United States
Beczki: 51

Dziękuję....

#472451

Post autor: Serious Man » 03-06-2017, 00:18

Chciałbym powitać wszystkich tutaj zgromadzonych.
Uroczystość ta jest ważna. Ponieważ rok temu dostałem ważna informację, która obróciła moje życie do góry nogami.
Wcześniej przed tym wydarzeniem, zwykła czynność nie dawała mi ani radości, ani przyjemności....
Miałem się poddać... Miałem myśli samobójcze... Każdy człowiek ma granicę wytrwałości. Moja już zbliżała sie do końca.
Odechciewało mi się żyć codziennie z rana kiedy sie budziłem. I wiedziałem że to co sie stanie będzie straszne.
Co dzień działo sie to samo. Pewnego razu przygotowałem dla siebie już sznur. Zrobiłem pętle...
Przerzuciłem przez belkę w garażu... Postawiłem krzesełko.... wszedłem na nie.
Sznur już był wokół mojej szyi, wtedy po raz ostatni powiedziałem sobie: Odświeżę sobie Bugwie.. rodzine... ludzi których chociaż nie wiedzą kim dokładnie jestem zawsze pomogą, wesprą mnie duchowo. Nigdy sie nie odwrócą.
Spoiler
Pokaż
Nigdy nie odwraca się od rodziny.........
nawet jeśli ona sama to zrobi.
Pieniądze są, raz ich nie ma, ale mój największy skarb, to każdy z was.
Przechodząc do meritum.
Kiedy BW ponownie sie załadowało zobaczyłem, że człowiek o wielkim sercu... niczym miłosierny samarytanin zacytował mój post.
Dał mi radę, którą zapamiętam do końca życia.
aa był to............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
Burak.
Tak to ten człowiek, dzięki któremu żyję..
Chciałbym mu teraz za to podziękować..
Burek!
Dziękuję,
Za wieloletnią bardzo owocną współpracę,
za ogromną troskę o bugwie
i zaangażowanie w pozyskiwanie
środków na inwestycje bugwiakowe,
z życzeniami wielu sukcesów
i wszelkiej pomyślności.
Jeszcze raz dziękuje z całego serca <3



A jesteście ciekawi co to była za sentencja?
Spoiler
Pokaż
Serious Man pisze: Kurwa.
Te uczucie kiedy chluśnie ci woda z kibla w dupsko...
Burak pisze:
Serious Man pisze: co :bambo:
Kładę papier na wodzie i nie chlapie :crazy:
tak to to
Spoiler
Pokaż
Burak pisze:
Serious Man pisze: co :bambo:
Kładę papier na wodzie i nie chlapie :crazy:


Wtedy poznałem tajemnice, jak normalnie funkcjonować w tym parszywym świecie!
Od tamtej pory zawsze tak robie! I nigdy mnie to nie zawiodło.
Dziękuję za uwagę.
There is but one rule: HUNT or BE HUNTED
Obrazek

Rzodkiewka
Awatar użytkownika
Ćpun

Posty: 179629
Rejestracja: 15-12-2013, 00:14
Beczki: 1902

Dziękuję....

#472469

Post autor: Rzodkiewka » 03-06-2017, 01:44

spierdalaj

SeDayPL
Awatar użytkownika
VIP

Posty: 1121
Rejestracja: 30-10-2016, 17:18
Lokalizacja: z lasu
Beczki: 16
Kontakt:

Dziękuję....

#472473

Post autor: SeDayPL » 03-06-2017, 01:54

Tycior pisze: spierdalaj
Trafiłeś w sedno tematu
Obrazek
SŁOŃCE WPIERDOLU!

Death
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 14185
Rejestracja: 23-04-2013, 09:30
Beczki: 305
Kontakt:

Dziękuję....

#472477

Post autor: Death » 03-06-2017, 04:11

Weź to teraz napisz w 3 słowach nie pojebało mnie żebym to czytał :norek:
Obrazek

chuj
Awatar użytkownika
Moderator

Posty: 136640
Rejestracja: 25-01-2013, 20:36
Beczki: 2027
Kontakt:

Dziękuję....

#472484

Post autor: chuj » 03-06-2017, 06:04

No dzięki :chillout:
ZAWSZE I WSZĘDZIE ((ONI)) JEBANI BĘDĄ

Serious Man
Awatar użytkownika
VIP

Posty: 2924
Rejestracja: 08-07-2014, 13:56
Lokalizacja: Danville, California, United States
Beczki: 51

Dziękuję....

#472529

Post autor: Serious Man » 03-06-2017, 10:15

Tycior pisze: spierdalaj
A będziesz mnie gonił? :papa2:
There is but one rule: HUNT or BE HUNTED
Obrazek

Rzodkiewka
Awatar użytkownika
Ćpun

Posty: 179629
Rejestracja: 15-12-2013, 00:14
Beczki: 1902

Dziękuję....

#472531

Post autor: Rzodkiewka » 03-06-2017, 10:16

smrodu nie gonie

Serious Man
Awatar użytkownika
VIP

Posty: 2924
Rejestracja: 08-07-2014, 13:56
Lokalizacja: Danville, California, United States
Beczki: 51

Dziękuję....

#472533

Post autor: Serious Man » 03-06-2017, 10:20

To zaczniesz
There is but one rule: HUNT or BE HUNTED
Obrazek

Death
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 14185
Rejestracja: 23-04-2013, 09:30
Beczki: 305
Kontakt:

Dziękuję....

#472633

Post autor: Death » 03-06-2017, 15:04

nie goni smrodu bo smrod idzie razem z nim :papa2:
Obrazek

Rzodkiewka
Awatar użytkownika
Ćpun

Posty: 179629
Rejestracja: 15-12-2013, 00:14
Beczki: 1902

Dziękuję....

#472645

Post autor: Rzodkiewka » 03-06-2017, 15:11

nie widze cie

Death
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 14185
Rejestracja: 23-04-2013, 09:30
Beczki: 305
Kontakt:

Dziękuję....

#472682

Post autor: Death » 03-06-2017, 15:28

otworz oczy :marian:
Obrazek

Serious Man
Awatar użytkownika
VIP

Posty: 2924
Rejestracja: 08-07-2014, 13:56
Lokalizacja: Danville, California, United States
Beczki: 51

Dziękuję....

#472722

Post autor: Serious Man » 03-06-2017, 20:28

albo pora na lepsze okulary :kurski:
There is but one rule: HUNT or BE HUNTED
Obrazek

Finczy
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 44454
Rejestracja: 04-08-2013, 22:17
Beczki: 1178

Dziękuję....

#473641

Post autor: Finczy » 07-06-2017, 13:41

Kebsowe przerzuty z szyi na oczy.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości