Mam kżywy gżebień

Dział (bez) spamu
Spectator
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 9212
Rejestracja: 13-06-2014, 12:56
Lokalizacja: z bugwie
Beczki: 123
Kontakt:

Re: Mam kżywy gżebień

#106857

Post autor: Spectator » 24-07-2014, 09:44

krótko, zwięźle i na temat. Bez szczegółów.
Obrazek

qspy
User

Posty: 180
Rejestracja: 01-02-2013, 17:51
Beczki: 26

Re: Mam kżywy gżebień

#107153

Post autor: qspy » 25-07-2014, 22:55

Masz krzywe kolana :7:
XOXO

usunięte konto
Awatar użytkownika
Błazen

Posty: 120395
Rejestracja: 13-04-2013, 21:50
Beczki: 1588

Re: Mam kżywy gżebień

#107154

Post autor: usunięte konto » 25-07-2014, 23:02

qspy pisze:Masz krzywe kolana :7:
Przynajmniej je mam xD
Jebać narkomanów, zawsze jestem czysty.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

pawian
Awatar użytkownika
Moderator

Posty: 44137
Rejestracja: 05-11-2013, 17:01
Beczki: 992

Re: Mam kżywy gżebień

#107156

Post autor: pawian » 25-07-2014, 23:12

Szyja pisze:
qspy pisze:Masz krzywe kolana :7:
Przynajmniej je mam xD
ns pewnie zazdrości :)

ns
Awatar użytkownika
niezły skurwiel

Posty: 2540
Rejestracja: 01-02-2013, 20:00
Beczki: 226
Kontakt:

Re: Mam kżywy gżebień

#107170

Post autor: ns » 26-07-2014, 08:17

Co to za rozpierdol w tym legendarnym temacie? Pobanuje was wszystkich następnym razem.
Ostatnio zmieniony 26-07-2014, 08:17 przez ns, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
"Kodi dobry wariat" "cnie?"

usunięte konto
Awatar użytkownika
Błazen

Posty: 120395
Rejestracja: 13-04-2013, 21:50
Beczki: 1588

Re: Mam kżywy gżebień

#107182

Post autor: usunięte konto » 26-07-2014, 09:50

ns pisze:Co to za rozpierdol w tym legendarnym temacie? Pobanuje was wszystkich następnym razem.
cho na solo
Jebać narkomanów, zawsze jestem czysty.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

ns
Awatar użytkownika
niezły skurwiel

Posty: 2540
Rejestracja: 01-02-2013, 20:00
Beczki: 226
Kontakt:

Re: Mam kżywy gżebień

#107184

Post autor: ns » 26-07-2014, 09:58

nie mam czasu na takie pierdoły
Obrazek
"Kodi dobry wariat" "cnie?"

usunięte konto
Awatar użytkownika
Błazen

Posty: 120395
Rejestracja: 13-04-2013, 21:50
Beczki: 1588

Re: Mam kżywy gżebień

#107187

Post autor: usunięte konto » 26-07-2014, 10:04

To jak sobie chcesz
Jebać narkomanów, zawsze jestem czysty.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

qspy
User

Posty: 180
Rejestracja: 01-02-2013, 17:51
Beczki: 26

Re: Mam kżywy gżebień

#107199

Post autor: qspy » 26-07-2014, 12:00

yng dawaj pod tesko
XOXO

Spectator
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 9212
Rejestracja: 13-06-2014, 12:56
Lokalizacja: z bugwie
Beczki: 123
Kontakt:

Re: Mam kżywy gżebień

#107242

Post autor: Spectator » 26-07-2014, 17:34

ns pisze:nie mam czasu na takie pierdoły
ktoś plusy w plusowym temacie dać musi :puppyeyes:

Finczy
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 44454
Rejestracja: 04-08-2013, 22:17
Beczki: 1178

Re: Mam kżywy gżebień

#107519

Post autor: Finczy » 28-07-2014, 16:47

No muszę się podzielić moją opinią na ten temat bo jeżeli jest to legendarny temat to trzeba coś napisać od serducha, nie? tak tak, zaraz ktoś zacytuje i napisze NIE! ale wuja na to kładę i lecę dalej. Grzebienie to ciekawa rzecz i nieznana zarazem, przynajmniej w moim przypadku. Nigdy nie używałem takich rzeczy a różnie mam z włosami, nawet można by się uczesać ale co ja jestem kobieta? może jeszcze sobie loki zrobię i użyje techniki ''Kręcenie włosów na ołówki''. Nie nie, to nie dla mnie takie zabiegi, ale kojarzy mi się grzebień w w szklance wody którą się wypija po uczesaniu, nie wiem skąd mam to w głowie ale jakie życie taki rap. Ponoć wypija się swój łupież i goni na kobiety które lecą na takie coś, daje odwagę i można iść przez ogień. No ale dobra, co do Twojego problemu mój koleżko to nie zastanawiałeś się używać żelu czy gumy? nie prezerwatywy. Cyku pyku i będziesz wyglądał jak Cristiano Ronaldo, albo kup sobie czepek chirurgiczny, nie czopek. Będziesz mówił że przeprowadzasz różne operacje, ale tylko Ty je widzisz. Spokojnie jak zobaczą że nie masz kolan to zrozumieją o co biega. W sumie jest jakaś nadzieja że jak zastosujesz jedno albo drugie to zapomną o tych kolanach. Wszystko jest dla ludzi, jedno zastępuje drugie a czasami chowa jedną wadę w Twoim przypadku mogą być to brak kolan. Wiem może się czepiam tych kolan za bardzo że przeszliśmy od razu od włosów do kolan pomijając najważniejsze narządy męskiego gatunku ale tam się chyba nie czeszesz? Nie wiem nie wnikam nie mnie oceniać ludzi każdy niech się sobą zajmą, ja tylko proponuje co masz do wykorzystania, a czy to zastosujesz w życiu realnym to jest wyłączanie Twoja sprawa. Cóż, a może ogolisz się na łyso? wtedy zresztą wcześniej też w moich propozycjach grzebień zostaje oddalony no bo po co wtedy taka rzecz. Łysi to bardzo odważne chłopaki i budzą w ludziach strach, wtedy kozakiem byś był. Do tego jakiś dresik albo co jak to w rapsach ale to zależy od własnych upodobnień, gustów. Jeżeli byś się ogolił na łyso wybraliśmy się do Krakowa do Deviego tam ponoć niezła jazda jest z maczetami. Fejm by się zgadzał nie tylko w internetach ale również i na osiedlach. Można też gonić do Ostrołęki albo nie, bo sama nazwa tej miejscowości? jest wystarczającym powodem żeby tam nie jechać. Ostrołęka każda kurwa stęka, ns z buta wjeżdża. Jak już nie chcesz korzystać z tych propozycji to zapuść bardziej włosy i zostań metalem albo osobą która żebra pod biedronką. Tyle masz możliwości chłopaku a płaczesz że grzebień się skrzywił. Może to skrzywienie to znak który tak na prawdę jest ostatnią deską ratunku, bądź masz wiele takich znaków i nie umiesz wykorzystać. Niby pobicie szkła czy innych dupereli przynosi coś złego, a skrzywiony grzebień? może same dobre rzeczy. Ktoś tam na górze patrzy na Ciebie i trochę oszukuje wobec innych ludzi bo ja nie mam takich rzeczy. Napisz co tam wybrałeś, bardzo mnie interesuje dalszy przebieg zdarzeń. Może już co zrobiłeś i nam nie powiedziałeś? ale szczerze wątpię żebyś się z nami nie podzielił taką informacją. To jest już legenda jak napisałeś i weź się takimi rzeczami nie przejmuj. Wszyscy z rodzinami przed monitorami czekają na tego posta w którym opiszesz swój postęp. Nie miej przed nami tajemnic bo nam to nie wyjdzie na dobre jak i na zdrowie, bo to strasznie dusi ta ciekawość.
Także czekam na odpowiedź co zrobiłeś ;)
Pozdrawiam
Finczy

qspy
User

Posty: 180
Rejestracja: 01-02-2013, 17:51
Beczki: 26

Re: Mam kżywy gżebień

#107530

Post autor: qspy » 28-07-2014, 17:53

Finczy pisze:No muszę się podzielić moją opinią na ten temat bo jeżeli jest to legendarny temat to trzeba coś napisać od serducha, nie? tak tak, zaraz ktoś zacytuje i napisze NIE! ale wuja na to kładę i lecę dalej. Grzebienie to ciekawa rzecz i nieznana zarazem, przynajmniej w moim przypadku. Nigdy nie używałem takich rzeczy a różnie mam z włosami, nawet można by się uczesać ale co ja jestem kobieta? może jeszcze sobie loki zrobię i użyje techniki ''Kręcenie włosów na ołówki''. Nie nie, to nie dla mnie takie zabiegi, ale kojarzy mi się grzebień w w szklance wody którą się wypija po uczesaniu, nie wiem skąd mam to w głowie ale jakie życie taki rap. Ponoć wypija się swój łupież i goni na kobiety które lecą na takie coś, daje odwagę i można iść przez ogień. No ale dobra, co do Twojego problemu mój koleżko to nie zastanawiałeś się używać żelu czy gumy? nie prezerwatywy. Cyku pyku i będziesz wyglądał jak Cristiano Ronaldo, albo kup sobie czepek chirurgiczny, nie czopek. Będziesz mówił że przeprowadzasz różne operacje, ale tylko Ty je widzisz. Spokojnie jak zobaczą że nie masz kolan to zrozumieją o co biega. W sumie jest jakaś nadzieja że jak zastosujesz jedno albo drugie to zapomną o tych kolanach. Wszystko jest dla ludzi, jedno zastępuje drugie a czasami chowa jedną wadę w Twoim przypadku mogą być to brak kolan. Wiem może się czepiam tych kolan za bardzo że przeszliśmy od razu od włosów do kolan pomijając najważniejsze narządy męskiego gatunku ale tam się chyba nie czeszesz? Nie wiem nie wnikam nie mnie oceniać ludzi każdy niech się sobą zajmą, ja tylko proponuje co masz do wykorzystania, a czy to zastosujesz w życiu realnym to jest wyłączanie Twoja sprawa. Cóż, a może ogolisz się na łyso? wtedy zresztą wcześniej też w moich propozycjach grzebień zostaje oddalony no bo po co wtedy taka rzecz. Łysi to bardzo odważne chłopaki i budzą w ludziach strach, wtedy kozakiem byś był. Do tego jakiś dresik albo co jak to w rapsach ale to zależy od własnych upodobnień, gustów. Jeżeli byś się ogolił na łyso wybraliśmy się do Krakowa do Deviego tam ponoć niezła jazda jest z maczetami. Fejm by się zgadzał nie tylko w internetach ale również i na osiedlach. Można też gonić do Ostrołęki albo nie, bo sama nazwa tej miejscowości? jest wystarczającym powodem żeby tam nie jechać. Ostrołęka każda kurwa stęka, ns z buta wjeżdża. Jak już nie chcesz korzystać z tych propozycji to zapuść bardziej włosy i zostań metalem albo osobą która żebra pod biedronką. Tyle masz możliwości chłopaku a płaczesz że grzebień się skrzywił. Może to skrzywienie to znak który tak na prawdę jest ostatnią deską ratunku, bądź masz wiele takich znaków i nie umiesz wykorzystać. Niby pobicie szkła czy innych dupereli przynosi coś złego, a skrzywiony grzebień? może same dobre rzeczy. Ktoś tam na górze patrzy na Ciebie i trochę oszukuje wobec innych ludzi bo ja nie mam takich rzeczy. Napisz co tam wybrałeś, bardzo mnie interesuje dalszy przebieg zdarzeń. Może już co zrobiłeś i nam nie powiedziałeś? ale szczerze wątpię żebyś się z nami nie podzielił taką informacją. To jest już legenda jak napisałeś i weź się takimi rzeczami nie przejmuj. Wszyscy z rodzinami przed monitorami czekają na tego posta w którym opiszesz swój postęp. Nie miej przed nami tajemnic bo nam to nie wyjdzie na dobre jak i na zdrowie, bo to strasznie dusi ta ciekawość.
Także czekam na odpowiedź co zrobiłeś ;)
Pozdrawiam
Finczy
Skrócę jak komuś się nie chce czytać.

Pierdoli od rzeczy xD

Jarosław Kaczyński
Awatar użytkownika
kolega

Posty: 46363
Rejestracja: 30-01-2013, 20:35
Lokalizacja: Król Oposów
Beczki: 879
Kontakt:

Re: Mam kżywy gżebień

#107532

Post autor: Jarosław Kaczyński » 28-07-2014, 17:55

qspy pisze:Pierdoli od rzeczy xD
Obrazek
:qface: :kurski: :karol2: :cosiek: :duda2: :norek: :testo: :papa: :maks: :papa2: :polak: :klocuch: :konon: :konon3: :major: :polak2: :major3: :stonoga: :jaro: :ibisz: :tycior: :rozal: :hehe: :crying: :smuteg:

qspy
User

Posty: 180
Rejestracja: 01-02-2013, 17:51
Beczki: 26

Re: Mam kżywy gżebień

#107533

Post autor: qspy » 28-07-2014, 17:57

Otisek pisze:
qspy pisze:Pierdoli od rzeczy xD
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek

usunięte konto
Awatar użytkownika
Błazen

Posty: 120395
Rejestracja: 13-04-2013, 21:50
Beczki: 1588

Re: Mam kżywy gżebień

#107536

Post autor: usunięte konto » 28-07-2014, 18:04

chowasz się za akimiś wupesesami madafakami i dodaje Ci http://1.1.1.3/bmi/ do linka chojo
napraw co, bo obrazków nie widać
Jebać narkomanów, zawsze jestem czysty.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

Finczy
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 44454
Rejestracja: 04-08-2013, 22:17
Beczki: 1178

Re: Mam kżywy gżebień

#107538

Post autor: Finczy » 28-07-2014, 18:12

Wyraziłem swoją opinię na temat tego grzebienia kmiocie, czego się przypindalasz?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 187 gości