Łoło nie wiem czy ci ten! Coś poszło nie tak, tak sondze!

Dział (bez) spamu
ODPOWIEDZ
Finczy
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 44454
Rejestracja: 04-08-2013, 22:17
Beczki: 1178

Łoło nie wiem czy ci ten! Coś poszło nie tak, tak sondze!

#157610

Post autor: Finczy » 18-01-2015, 23:30

Taaaak sobie oglądałem z nudów filmiki z sejmu i tak oglądając wywnioskowałem że to stado baranów(ale nowość!!1). Jedna wpierdala coś, drugi odpierdala jakąś szopkę, kabarety i wszyscy zadowoleni. Kraj brany za jakieś gówno i w ogóle każdy wie OCB. W sumie mam na to wyjebane ale sądzę że cały glob jest zacofany. Piraci, wikingowie, gladiatorzy itp. itd. się nie jebali tylko brali co chcieli napierdalali się i było dobrze. Oczywiście o ile oni istnieli bo czasami nachodzą mnie myśli że to wszystkie bajki są wymyślone. Jakbyśmy byli jakimiś królikami doświadczalnymi zamkniętym w jakimś pudełku. Mam duże wątpliwości do tego całego świata i kosmosu o ile w ogóle istnieje! a co jeśli kosmos nie istnieje? tylko nam tak w mówili? a te wszystkie gwiazdy to jakieś kamery które nas podglądają? nie wiem. Tyle pytań tyle zagadek a na to i tak nie dostaniesz odpowiedzi. Wielka beka z tego świata. Zapytaj się drugiego człowieka po co żyje to większość powie że nie wie i jestem w tej większości. Może chcesz założyć rodzinę? tylko po co? wychować dziecko i patrzeć jak przeżywa to co ja albo wygrywa życie a wtedy raczej bym coś sobie zrobił że ja tego sam nie mogłem zrobić. Łoło. No może przesadziłem z tą większością bo żadnego człowieka nie spotkałem który by się zachowywał podobnie do mnie chyba że udaje i się chowa w tłumie. Jednak wątpię żeby ludzie tak idealnie udawali że wszystko jest spoko oni są po prostu głupi! Jak widzę rozmowy osób podobnym wiekiem do mojego to po prostu para uszami wychodzi. Jak to się stało że nie stałem się taką osobą jak oni? Błahe rozmowy o byle gównie bo ten się najebie itd. każdy wie o jakie typy rozmowy chodzi no ale czy w życiu o takie coś chodzi? całe dotychczasowe życie mam w paluszku, zachowania, charaktery bla bla. Po kilku minutach słuchania człowieka umiem wsadzić takie gościa do worka z typowymi osobnikami bez oryginalności. Cały czas to sama nuuuuuuuda. Nie mam żadnych marzeń chodź czasami marzę żeby wszystkim osobom na globie coś pokazać żeby o mnie usłyszeli nie wiem dlaczego tak mam skoro do ludzi się praktycznie nie odzywam i mam ich w dupie. Może to jest moje marzenie? nie wiem ale wiem że to się spełni. Oczywiście jakiś tam gość który bierze za to hajs powiedziałby uwierz w siebie i leć do celu, ale ja w siebie nie wierze jak w nikogo na tej planecie. Moje życie to idealny dopracowany plan o każdej porze i godzinie znajdziesz mnie tu i tu nigdzie więcej więc nie masz po co mnie szukać. No i ten. Chciałem odejść w świat snów LD I OOBE. Zapamiętuje sny codziennie ale nie umiem nad nimi zapanować bo brak mi treningu z powodu lenistwa. Czytałem kiedyś książkę czy coś że długo długo przed nami ludzie znani bardziej jako dzikusy mieszkali w lasach i w ogóle. Zagłębili się w świat snów i opowiadali sobie przy wszystkich co mu się przyśniło, nawet te sny intymniejsze. Jakoś to kontrolowali czy coś dokładnie tego już nie pamiętam ale ja się pytam dlaczego świadome śnienie nie jest uczone w szkole? w śnie można się nauczyć fchuj a nawet po ćwiczyć do danego zawodu.

W sumie dalej mi się nie chce pisać. Po co taki temat? nie wiem, ale chętnie go przeczytam za parę tygodni na trzeźwo.
Pozdro nagramy coś wierzę.


Finczy
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 44454
Rejestracja: 04-08-2013, 22:17
Beczki: 1178

Re: Łoło nie wiem czy ci ten! Coś poszło nie tak, tak sondze!

#157618

Post autor: Finczy » 18-01-2015, 23:38

xDDDDDDDDDD odjebało mi

pawian
Awatar użytkownika
Moderator

Posty: 44134
Rejestracja: 05-11-2013, 17:01
Beczki: 992

Re: Łoło nie wiem czy ci ten! Coś poszło nie tak, tak sondze!

#157641

Post autor: pawian » 19-01-2015, 00:01

Chciałbym być piratem albo wikingiem
Obrazek

Spectator
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 9212
Rejestracja: 13-06-2014, 12:56
Lokalizacja: z bugwie
Beczki: 123
Kontakt:

Re: Łoło nie wiem czy ci ten! Coś poszło nie tak, tak sondze!

#157691

Post autor: Spectator » 19-01-2015, 09:59

o kurwa ale długie :O
Obrazek

Finczy
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 44454
Rejestracja: 04-08-2013, 22:17
Beczki: 1178

Re: Łoło nie wiem czy ci ten! Coś poszło nie tak, tak sondze!

#157694

Post autor: Finczy » 19-01-2015, 11:30

To nie jest długie :| kiedyś pisałem dłuższe opowiadania.

Spectator
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 9212
Rejestracja: 13-06-2014, 12:56
Lokalizacja: z bugwie
Beczki: 123
Kontakt:

Re: Łoło nie wiem czy ci ten! Coś poszło nie tak, tak sondze!

#157696

Post autor: Spectator » 19-01-2015, 11:35

dla mnie długie xD
Obrazek

Finczy
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 44454
Rejestracja: 04-08-2013, 22:17
Beczki: 1178

Re: Łoło nie wiem czy ci ten! Coś poszło nie tak, tak sondze!

#157698

Post autor: Finczy » 19-01-2015, 12:17

ns lubi takie opowieści zawsze mnie propsuje na gg

usunięte konto
Awatar użytkownika
Błazen

Posty: 120380
Rejestracja: 13-04-2013, 21:50
Beczki: 1588

Re: Łoło nie wiem czy ci ten! Coś poszło nie tak, tak sondze!

#157715

Post autor: usunięte konto » 19-01-2015, 14:14

Spectator pisze:dla mnie długie xD
eh :facepalm:
pawian pisze:Chciałbym być piratem albo wikingiem
Piratem! Pływać po oceanach, pić rum, walczyć, gwałcić dziewki, szukać skarbów!
Finczy najlepszy post tego roku.
Jebać narkomanów, zawsze jestem czysty.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości