-
Tycior

- Posty: 80649
- Rejestracja: 15 gru 2013, o 00:14
- Qspaje: 8,989.90

[W][Kr]
- Beczki: 848
-
Kontakt:
Post #194261 autor: Tycior » 17 lip 2015, o 19:51
Apple i Samsung prowadzą zaawansowane rozmowy z operatorami komórkowymi i organizacjami branżowymi (w tym GSMA) nad wirtualnymi kartami SIM. Nie tylko wyeliminują one potrzebę zaopatrywania się w nie przez klientów u operatorów, ale pozwolą także na dowolne przełączanie się pomiędzy dostawcami - pisze Financial Times.
Operatorzy, którzy najprawdopodobniej dołączą do inicjatywy, to największe telekomy na świecie -AT&T, Deutsche Telekom, Etisalat, Hutchison Whampoa, Orange, Telefónica i Vodafone.
Wirtualne karty SIM pojawią się nie wcześniej niż rok po ustanowieniu standardu. To planowanie jest w 2016 roku. Na razie Apple porozumiało się z kilkom operatorami (AT&T i T-Mobile w USA oraz EE w Wielkiej Brytanii), którzy obsługują karty SIM wydawane przez z Apple wraz z iPadem. Osoby zbliżone do sprawy twierdzą, że kolejni operatorzy raczej nie będą wspierać rozwiązania firmy z Cupertino.
źródło:
http://www.telepolis.pl/wiadomosci/appl ... 33851.html
_________________
Wszystko się kręci jak ten diabeł tasmański,
To Looney Tunes, ciągle słyszę jakieś bajki.
nie mam czasu nawet kłamać,
Idę po swoje z buta jak Tony Montana.
[quote]Apple i Samsung prowadzą zaawansowane rozmowy z operatorami komórkowymi i organizacjami branżowymi (w tym GSMA) nad wirtualnymi kartami SIM. Nie tylko wyeliminują one potrzebę zaopatrywania się w nie przez klientów u operatorów, ale pozwolą także na dowolne przełączanie się pomiędzy dostawcami - pisze Financial Times.
Operatorzy, którzy najprawdopodobniej dołączą do inicjatywy, to największe telekomy na świecie -AT&T, Deutsche Telekom, Etisalat, Hutchison Whampoa, Orange, Telefónica i Vodafone.
Wirtualne karty SIM pojawią się nie wcześniej niż rok po ustanowieniu standardu. To planowanie jest w 2016 roku. Na razie Apple porozumiało się z kilkom operatorami (AT&T i T-Mobile w USA oraz EE w Wielkiej Brytanii), którzy obsługują karty SIM wydawane przez z Apple wraz z iPadem. Osoby zbliżone do sprawy twierdzą, że kolejni operatorzy raczej nie będą wspierać rozwiązania firmy z Cupertino.[/quote]
źródło: http://www.telepolis.pl/wiadomosci/apple-i-samsung-pracuja-z-gsma-nad-wirtualna-karta-sim,2,3,33851.html
-
Oberfuhrer Cosiek

- Posty: 8143
- Rejestracja: 17 sie 2013, o 23:09
- Qspaje: 0.90

[W][Kr]
- Lokalizacja: UK > ÓSA
- Beczki: 313
-
Kontakt:
Post #194262 autor: Oberfuhrer Cosiek » 17 lip 2015, o 20:14
Czyli następne gówno zaraz po Apple Pay.
_________________
"Anyone who sees and paints a sky green and fields blue ought to be sterilized."
Czyli następne gówno zaraz po Apple Pay.
-
Burak

- Posty: 83575
- Rejestracja: 25 sty 2013, o 20:36
- Qspaje: 8,459.30

[W][Kr]
- Lokalizacja: Dom
- Beczki: 1247
-
Kontakt:
Post #194293 autor: Burak » 17 lip 2015, o 21:27
Teraz żeby wymienić telefon będziesz musiał się skontaktować z operatorem. Zajebiście

_________________
Teraz żeby wymienić telefon będziesz musiał się skontaktować z operatorem. Zajebiście :facepalm: