Szlaban na Internet

Dział (bez) spamu
ODPOWIEDZ
Mama Marcina
User

Posty: 2
Rejestracja: 24-07-2015, 02:35

Szlaban na Internet

#197226

Post autor: Mama Marcina » 24-07-2015, 02:44

Ty mały gnojku, matka haruje całymi dniami żebyś miał co jeść, a ty przed komputerem siedzisz. Ja ci dam, szlaban na Internecie i na komputer. Szanowną administrację proszę o zbanowanie konta Marcina. Jest anorektykiem i ma zapadniętą klatkę piersiową. W ogóle to pasożyt jeden i nierób jebany.
Pozdrawiam Mama Marcina.

Death
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 14185
Rejestracja: 23-04-2013, 09:30
Beczki: 305
Kontakt:

Re: Szlaban na Internet

#197236

Post autor: Death » 24-07-2015, 09:28

tate marcina zabronil blokowac, proszem to uzgodnic z mezem :fack-off:
Obrazek

Owsiak
Awatar użytkownika
VIP

Posty: 1141
Rejestracja: 23-07-2015, 15:27
Beczki: 13

Re: Szlaban na Internet

#197243

Post autor: Owsiak » 24-07-2015, 11:03

Miałeś wrócić dopiero, jak zmiany będą na forum

Jednak to nie Ridż.
Ostatnio zmieniony 24-07-2015, 11:05 przez Owsiak, łącznie zmieniany 1 raz.

Shamiko
Awatar użytkownika
Alkoholik

Posty: 14241
Rejestracja: 28-04-2013, 20:18
Lokalizacja: jednak UK>ÓSA
Beczki: 716

Re: Szlaban na Internet

#197268

Post autor: Shamiko » 24-07-2015, 13:56

no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego wielkiego bugwiaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest beka .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się kuspego albo adamba albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak bugwiak burak marcin .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z bugwiaka robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile burak zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle bugwiaka naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to burak jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był bugwiak burak marcin jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak bugwiak marcin bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo burak nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak nasz modek ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi
Obrazek

pawian
Awatar użytkownika
Moderator

Posty: 44134
Rejestracja: 05-11-2013, 17:01
Beczki: 992

Re: Szlaban na Internet

#197271

Post autor: pawian » 24-07-2015, 15:42

Mama Marcina pisze:Ty mały gnojku, matka haruje całymi dniami żebyś miał co jeść, a ty przed komputerem siedzisz. Ja ci dam, szlaban na Internecie i na komputer. Szanowną administrację proszę o zbanowanie konta Marcina. Jest anorektykiem i ma zapadniętą klatkę piersiową. W ogóle to pasożyt jeden i nierób jebany.
Pozdrawiam Mama Marcina.
dlaczego mówisz "na pole" zamiast na zewnątrz?
przecież mieszkasz w bloku, mamo marcina
Obrazek

usunięte konto
Awatar użytkownika
Błazen

Posty: 120368
Rejestracja: 13-04-2013, 21:50
Beczki: 1588

Re: Szlaban na Internet

#197830

Post autor: usunięte konto » 26-07-2015, 19:03

Proszę zrobić porządek z synem. On chce zacząć wciągać sproszkowane leki nosem.
Jebać narkomanów, zawsze jestem czysty.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

Finczy
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 44454
Rejestracja: 04-08-2013, 22:17
Beczki: 1178

Re: Szlaban na Internet

#197836

Post autor: Finczy » 26-07-2015, 19:05

Na pole to się krowy wyprowadza.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości