Wspomóż biednego maga korner.

PRZECZYTAJ JEGO HISTORIĘ

Dział (bez) spamu
usunięte konto
Awatar użytkownika
Błazen

Posty: 120234
Rejestracja: 13-04-2013, 21:50
Beczki: 1576

Re: Wspomóż biednego maga korner.

#291551

Post autor: usunięte konto » 28-06-2016, 19:39

No wiadomo, jak wszystko inne.
Jebać narkomanów, zawsze jestem czysty.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

Jestem Magiem
Awatar użytkownika
User

Posty: 3001
Rejestracja: 04-08-2015, 12:08
Beczki: 35

Re: Wspomóż biednego maga korner.

#291568

Post autor: Jestem Magiem » 28-06-2016, 19:46

Lepiej wrzuć gdzieś jakieś ładne nagie arty z Kuroneko nicponiu.

usunięte konto
Awatar użytkownika
Błazen

Posty: 120234
Rejestracja: 13-04-2013, 21:50
Beczki: 1576

Re: Wspomóż biednego maga korner.

#291583

Post autor: usunięte konto » 28-06-2016, 19:53

Nie ma szans.
Spoiler
Pokaż
Obrazek
Jebać narkomanów, zawsze jestem czysty.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

Jestem Magiem
Awatar użytkownika
User

Posty: 3001
Rejestracja: 04-08-2015, 12:08
Beczki: 35

Re: Wspomóż biednego maga korner.

#291594

Post autor: Jestem Magiem » 28-06-2016, 19:57

Ale taki tysz ładny.

Shamiko
Awatar użytkownika
Alkoholik

Posty: 14232
Rejestracja: 28-04-2013, 20:18
Lokalizacja: jednak UK>ÓSA
Beczki: 714

Wspomóż biednego maga korner.

#858239

Post autor: Shamiko » 01-06-2023, 06:56

Jestem Magiem pisze:
15-09-2015, 20:36
Wyślij przelew o treści SupleDlaMaga na konto użytkownika Czarodziej30LVL Opowiem wam historię o pewnym magu.

Był sobie mag, lubił kastować fajerbale i tanderbolty, zarabiając w ten sposób na życie czyszcząc dendżeony czy zabijając szczury w piwnicy mrocznych elfek. Lubił też summonować m. in. ładne dziewczynki czy zniewalać ładne demonice. Pewnego dnia odkrył on, że przez dziury prowadzące przez Mundus i Oblivion można połączyć się bezpośrednio z Aetherius. Aetherius jest źródłem many, jednakże stało się coś dziwnego, przypadkowego i niespodziewanego. Gdy próbował przepchać swoją manę w stronę Aerherius, stało się coś dziwnego. Okazało się, że połączył się z czymś jeszcze dalszym, bardziej odległym. Wpadł on w stan podobny do projekcji astralnej, jednakże był w stanie monitorować swoje ciało i jego otoczenie. Zaślepiony czystym strumieniem informacji, obrazy, dźwięki oraz wyrazy same pchały się do głowy. Szok niestety wyrzucił biednego maga z tego stanu. Oczywiście jego natura nie pozwoliła mu spocząć na laurach. Przez wiele tygodni poznania, treningu i samozaparcia, udało mu się dostosować przepływ danych, ba, nawet znalazł coś w rodzaju katalogu z informacjami. Przez te fenomenalne odkrycie, bezużyteczny przepływ informacji stał się w pełni kontrolowany. Na cześć tego odkrycia świat ten ochrzcił Internetus. Znalazł tam księgę Bugwiakus.orgiakus. Zaciekawiony zadziwiającą nazwą, połączył się z nią. Jakież jego było zdziwienie, gdy tego samego odkrycia dokonali inni magowie, i w czasie rzeczywistym wymieniają się informacjami! Nawiązał się kontakt z Adminus Maksimus i dokonał rejestracji. Jakież jego było zdziwienie, że wszystko można było dostosować pod siebie. Szybko dokonał zrzutu obrazu swojej małej aby ustawić go na Avatarus. Dodatkowe dostosowania wymagają opłat tamtejszą walutą, niestety mag jest biedakiem i nie stać go na podświetlenie kolorem swojej projekcji astralnej na Bugwiakus.orgiakus.

Spełnij marzenie maga już dziś, ślij mu kuspaje!
Daj numer konta
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości