Nienawiść do warszawy

Rozmowy bez niechcianego spamu/trolowania itp.
Shamiko
Awatar użytkownika
Alkoholik

Posty: 14232
Rejestracja: 28-04-2013, 20:18
Lokalizacja: jednak UK>ÓSA
Beczki: 714

Nienawiść do warszawy

#22404

Post autor: Shamiko » 16-07-2013, 07:15

Czemu to miasto jest tak nienawidzone?
Ludzie mówią, że tylko gorzej jest w Sosnowcu.

Jakie wy macie o tym zdanie?
Obrazek

Death
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 14185
Rejestracja: 23-04-2013, 09:30
Beczki: 305
Kontakt:

Re: Nienawiść do warszawy

#22408

Post autor: Death » 16-07-2013, 09:22

Marta pisze:Czemu to miasto jest tak nienawidzone?
Ludzie mówią, że tylko gorzej jest w Sosnowcu.

Jakie wy macie o tym zdanie?

bo to zlepek :burek: którzy przyjechali mieszkac z okolicznych wioch i już mysla ze sa wielkie pany, a nadal sa :burek: nawet jeszcze większymi, piątek wieczor i sobota rano w chÓj puszek z burak city jadących na wiochy do swoich starych :fack-off:
Obrazek

usunięte konto
Awatar użytkownika
Błazen

Posty: 120234
Rejestracja: 13-04-2013, 21:50
Beczki: 1576

Re: Nienawiść do warszawy

#22409

Post autor: usunięte konto » 16-07-2013, 10:35

Szare miasto niszczone przez metro.
SATAN też ma rację.
Also świadomość, że jestem w tym samym mieście co buraki z wiejskiej również ma znaczenie.

Już wolę Biedastok w którym nigdy nie byłem :7:
Jebać narkomanów, zawsze jestem czysty.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

Dranz
Awatar użytkownika
Moderator

Posty: 7304
Rejestracja: 27-01-2013, 20:33
Beczki: 340

Re: Nienawiść do warszawy

#22413

Post autor: Dranz » 16-07-2013, 10:45

TO JEST MIASTO KTÓRE ZNAAM. OD LAAT. TO MIASTO MA SIŁĘ.

phpBB [youtube]
Są ci nieliczni, co nie dadzą, by spadła korona z głowy Orła.

Zendikar
Awatar użytkownika
Moderator

Posty: 7851
Rejestracja: 28-01-2013, 15:22
Beczki: 454

Re: Nienawiść do warszawy

#22415

Post autor: Zendikar » 16-07-2013, 10:47

Czemu? Ano bo to miejsce które wspominam najgorzej po moim Poland Tripie ( :7: ) Ogólnie ludzie wydawali się chamscy i niemili. Powinni zbombardować to miasto jeszcze raz.
Obrazek
Lamusy do domu bo mama czeka dzisiaj to kurwa porwie mnie rzeka

Dranz
Awatar użytkownika
Moderator

Posty: 7304
Rejestracja: 27-01-2013, 20:33
Beczki: 340

Re: Nienawiść do warszawy

#22417

Post autor: Dranz » 16-07-2013, 10:51

Witamy Ciebie to jest miasto Twoich marzeń,
Witamy Ciebie ja tu jestem teraz Panem,
Warszawa tak jest mała mieścina,
Lecz jedno jest pewne tu talenty się odkrywa,
Każdego dnia, już od rana płynie praca,
W każdym małym studiu przesiaduje małolata,
Od dziecka marzyłem dorównać swojej rodzinie,
teraz mam na to sposób, bo się w rapie zatraciłem,
Tak będę to robił satysfakcja z tego płynie
Tak będę to robił dopóki mój świat nie zginie
Chcesz coś powiedzieć posłucham tego tak
Już nic mnie nie zrazi zapamiętaj ten świat ,
Wszyscy mnie podziwiają spójrz w lewo popatrz w prawo
Wszyscy dopingują bo chcą słuchać tego w radio
Nie boję się krytyki bo to piszą heretycy
Nie znają muzyków nic nie wiedzą o muzyce.
Są ci nieliczni, co nie dadzą, by spadła korona z głowy Orła.

Kalasznikow
Awatar użytkownika
VIP

Posty: 4483
Rejestracja: 17-04-2013, 13:47
Lokalizacja: z neta
Beczki: 148
Kontakt:

Re: Nienawiść do warszawy

#22439

Post autor: Kalasznikow » 16-07-2013, 14:41

Pierdolnelo was wszystkich na te pierdolone ryje,warszawa po wojnie byla przynajmniej w 90% warszawska, zniszczone mury i nie tylko przez tych jebanych hitlerowcow odnawiali WARSZAWIACY a nie jakies przyjezdne przybledy, poza tym tak tego miasta nienawidza bo najbardziej oberwalo, a w ogole to w pozniejszych latach najechaly sie jebane sloiki, sorry, wychiowalem sie w tym miescie od 1 roku zycia i nie dam nikomu obrazac tego miasta, wiec kurwa uwazac sobie na slowa bo ja nie obrazam innych miast a moglbym zaraz sie wyrazic o krakowie, gdyni, poznaniu, bytomiu itp, ale rap ma laczyc a nie dzielic, nie wazne z jakiego miasta pochodzi.

inna sprawa ze takie buraczki (bez urazy Kobra) przyjezdzaja tu, osiedlaja sie i nabieraja jakis manier ktorych warszawiacy za grosz nie maja, a pozniej przez takich skurwysynow miasto ma taka a nie inna opinie, bo jakas rura 100 kilometrow od warszawy przyjechala se pomieszkala z rok dwa i ona wielka warszawianka jest, kurwa a gowno jebane, rodowitym warszawiakiem to jestem JA, dwoch moich dziadkow przezylo obie wojny swiatowe, w powstaniu zginal krewny z rodziny, do tegho z tym samym nazwiskiem co ja mam, moja rodzina miala 3 sklepy na wilanowie ale ruscy i hitlerowcy rozjebali je w drobny mak, wierc kurwa NIE POZWOLE ZLEGO SLOWA POWIEDZIEC NA TO MIASTO.

MIESZKASZ SE GDZIES NA SLUNSKU, W BYTOMIU, W NOWOZNICKIM KRAKOWIE, W JEBANEJ GDYNI, MIESZKAJ KURWA SOBIE, ALE CHUJ CI DO INNYCH MIAST BO JAK MOWILEM MOGE ZARAZ SIE NIE POCHLEBNIE ZACZAC WYRAZAC O POLOWIE MIAST W TYM JEBANYM PANSTWIE, ALE JAK MOWILEM RAP MA LACZYC A NIE DZIELIC.

A tak na marginesie:

LEGIA WARSZAWA I ZAGLEBIE SOSNOWIEC!!!!
Ostatnio zmieniony 16-07-2013, 14:51 przez Kalasznikow, łącznie zmieniany 3 razy.
Gowno swietego ojca

TwojStary
Awatar użytkownika
Wizytówka

Posty: 13310
Rejestracja: 15-04-2013, 00:03
Lokalizacja: Ukryte
Beczki: 548

Re: Nienawiść do warszawy

#22440

Post autor: TwojStary » 16-07-2013, 14:50

Warszawa to zbiorowisko słoików, którzy we 4 przyjechali z Radomia i wynajmują kawalerkę za 500zł, mówiąc, że to dalej w chuj drogo. Przez nich to miasto ma tak chujową opinię. Prawdziwego mieszczanina spotkasz na centralnym - w nędzy, bez pieniędzy, z wyrokami na głowie.
Ostatnio zmieniony 16-07-2013, 14:50 przez TwojStary, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Tato, co robiłeś jak mnie nie było na świecie? - byłem TwoimStarym na BW. ~Finczy

Kalasznikow
Awatar użytkownika
VIP

Posty: 4483
Rejestracja: 17-04-2013, 13:47
Lokalizacja: z neta
Beczki: 148
Kontakt:

Re: Nienawiść do warszawy

#22442

Post autor: Kalasznikow » 16-07-2013, 14:52

Ze tak powiem, pierdolisz jak potluczony.
Gowno swietego ojca

TwojStary
Awatar użytkownika
Wizytówka

Posty: 13310
Rejestracja: 15-04-2013, 00:03
Lokalizacja: Ukryte
Beczki: 548

Re: Nienawiść do warszawy

#22444

Post autor: TwojStary » 16-07-2013, 15:02

Ty pierdolisz. Całe życie widzisz to miasto w stanie nietrzeźwości, to i może jest Tobie piękne.
Obrazek
Tato, co robiłeś jak mnie nie było na świecie? - byłem TwoimStarym na BW. ~Finczy

usunięte konto
Awatar użytkownika
Błazen

Posty: 120234
Rejestracja: 13-04-2013, 21:50
Beczki: 1576

Re: Nienawiść do warszawy

#22445

Post autor: usunięte konto » 16-07-2013, 15:13

Kalasznikow pisze:Pierdolnelo was wszystkich na te pierdolone ryje,warszawa po wojnie byla przynajmniej w 90% warszawska, zniszczone mury i nie tylko przez tych jebanych hitlerowcow odnawiali WARSZAWIACY a nie jakies przyjezdne przybledy, poza tym tak tego miasta nienawidza bo najbardziej oberwalo, a w ogole to w pozniejszych latach najechaly sie jebane sloiki, sorry, wychiowalem sie w tym miescie od 1 roku zycia i nie dam nikomu obrazac tego miasta, wiec kurwa uwazac sobie na slowa bo ja nie obrazam innych miast a moglbym zaraz sie wyrazic o krakowie, gdyni, poznaniu, bytomiu itp, ale rap ma laczyc a nie dzielic, nie wazne z jakiego miasta pochodzi.

inna sprawa ze takie buraczki (bez urazy Kobra) przyjezdzaja tu, osiedlaja sie i nabieraja jakis manier ktorych warszawiacy za grosz nie maja, a pozniej przez takich skurwysynow miasto ma taka a nie inna opinie, bo jakas rura 100 kilometrow od warszawy przyjechala se pomieszkala z rok dwa i ona wielka warszawianka jest, kurwa a gowno jebane, rodowitym warszawiakiem to jestem JA, dwoch moich dziadkow przezylo obie wojny swiatowe, w powstaniu zginal krewny z rodziny, do tegho z tym samym nazwiskiem co ja mam, moja rodzina miala 3 sklepy na wilanowie ale ruscy i hitlerowcy rozjebali je w drobny mak, wierc kurwa NIE POZWOLE ZLEGO SLOWA POWIEDZIEC NA TO MIASTO.

MIESZKASZ SE GDZIES NA SLUNSKU, W BYTOMIU, W NOWOZNICKIM KRAKOWIE, W JEBANEJ GDYNI, MIESZKAJ KURWA SOBIE, ALE CHUJ CI DO INNYCH MIAST BO JAK MOWILEM MOGE ZARAZ SIE NIE POCHLEBNIE ZACZAC WYRAZAC O POLOWIE MIAST W TYM JEBANYM PANSTWIE, ALE JAK MOWILEM RAP MA LACZYC A NIE DZIELIC.

A tak na marginesie:

LEGIA WARSZAWA I ZAGLEBIE SOSNOWIEC!!!!
TERAZ ERPEKA CIEMNA STREFA ŻADNE DICHO....
Ej ej, ale tu nie ma nic o rapsach
Jebać narkomanów, zawsze jestem czysty.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

Kalasznikow
Awatar użytkownika
VIP

Posty: 4483
Rejestracja: 17-04-2013, 13:47
Lokalizacja: z neta
Beczki: 148
Kontakt:

Re: Nienawiść do warszawy

#22448

Post autor: Kalasznikow » 16-07-2013, 15:20

Tak, dla mnie jest piekne, bo wiem ze tymi chodnikami kroczyli ludzie z mojej rodziny ktorzy dzierzyli karabin w rekach walczac nie tylko za ten kraj, ale glownie za to miasto. Bo tu bzl ich dom, tu byla ich oaza spokoju, tu byla ich sielanka.

gdyby trzeba byhlo chwycilbym teraz tak samo za karabin i poszedl za to miasto i kraj walczyc jak walczyli moj przodkowie, bo oni walczyli za to zebysmy my mogli zyc w spokoju i dostatku, a ze mamy tak skurwialy rzad a nie inny to juz sami badzcie sobie winni wybierajac tych skurwysynow.
Ostatnio zmieniony 16-07-2013, 15:22 przez Kalasznikow, łącznie zmieniany 2 razy.
Gowno swietego ojca

Death
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 14185
Rejestracja: 23-04-2013, 09:30
Beczki: 305
Kontakt:

Re: Nienawiść do warszawy

#22563

Post autor: Death » 17-07-2013, 10:12

Kalasznikow pisze:Pierdolnelo was wszystkich na te pierdolone ryje,warszawa po wojnie byla przynajmniej w 90% warszawska

a teraz w 90% to wsiury z wioch z całej PL
Obrazek

derazowski
VIP

Posty: 412
Rejestracja: 17-04-2013, 18:35
Beczki: 17

Re: Nienawiść do warszawy

#22654

Post autor: derazowski » 17-07-2013, 18:37

wszystkie wieksze miasta sa przyjebane

nie ma to jak zycie na wsi
GG: 43187819

Disco Polo od zawsze na propsie w mym sercu.

Diabeł
Awatar użytkownika
Stara Gwardia

Posty: 330
Rejestracja: 14-07-2013, 15:57
Beczki: 32

Re: Nienawiść do warszawy

#22660

Post autor: Diabeł » 17-07-2013, 20:03

Kalasznikow pisze:Pierdolnelo was wszystkich na te pierdolone ryje,warszawa po wojnie byla przynajmniej w 90% warszawska, zniszczone mury i nie tylko przez tych jebanych hitlerowcow odnawiali WARSZAWIACY a nie jakies przyjezdne przybledy
Taaaaaa odnawiali... Poczytaj książki historyczne, to naprawde nie boli. Ludzie byli zmuszani do pracy przy odgruzowywaniu stolicy (przywozili ich z każdego zakątka kraju), nierzadko pracowali ramie w ramie z niemieckimi jeńcami (przeciw którym, kilka miesięcy wcześniej wojowali).
Niedaleko mojego domu (mieszkam blisko przedwojennej granicy polsko-niemieckiej) był piękny pałac z XVII lub XVIII w. Jakimś cudem pozostał nienaruszony przez całą wojnę ale później przyjechał jakiś kacyk z partii (oczywiście z Wawy) i kazał go rozebrać, ponieważ nie pasował do chłopskiego pochodzenia ich partii (a sami byli jebanymi burżujami). Cegły, dachówki oraz cała konstrukcja drewniana, miała zostać przewieziona do stolicy.
A całe wyposażenie (meble, łóżka itd) zostało przewiezione do Lublina (centrum partii w tamtym czasie) ,a pożniej do Wawy (po odbudowaniu).
Podsumowując: Nie pierdol że sami Warszawiacy odbudowali swoje miasto. Cała polska się na Was złożyła. Poza tym widzicie tylko własne miasto, a na reszte kraju patrzycie z góry. Nie pozdrawiam bo się wkurwiłem.

Kalasznikow
Awatar użytkownika
VIP

Posty: 4483
Rejestracja: 17-04-2013, 13:47
Lokalizacja: z neta
Beczki: 148
Kontakt:

Re: Nienawiść do warszawy

#22788

Post autor: Kalasznikow » 18-07-2013, 08:41

Patrzymy z gory, bo z gory patrza na nas ci ktorym sie tu nie udalo, kiedy obiecywali sobie bugwie ile. Patrze (JA) z gory, bo od chuja sloikow mi tu robe zabiera dojezdzajac codziennie iles tam km ze swojej zapadlej dziury o ktorej bug zapomnial wieki temu, a ja kurwa we wlasnym miescie roby znalezc nie moge praktycznie. Patrzymy z gory bo tepaki z poza warszawy ubzduraly sobie jakies denne mniemanie o tym miescie majac o nim zerowa wiedze, a czasem wrecz minusowa.

Mozna tak wymieniac bez konca.

Ja nie psiocze na inne miasta, bo generalnie mowiac mam to w dupie, jedyne co to patrz punkt o robocie, ale warszawe zawsze sie obrazalo, dla zasady. Bo to jest takie cool, bo warszawa to syf i masa tepych zarzutow wyjetych prosto z dupy nijak sie majacych do rzeczywistosci.

phpBB [youtube]
Gowno swietego ojca

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości