Jeśli teoria o nieskończonej liczbie wszechświatów jest prawdziwa, to czy może istnieć wszechświat, w którym jej nie ma?

Rozmowy bez niechcianego spamu/trolowania itp.
pawian
Awatar użytkownika
Moderator

Beczki: 760

Jeśli teoria o nieskończonej liczbie wszechświatów jest prawdziwa, to czy może istnieć wszechświat, w którym jej nie ma?

Post autor: pawian » 24-08-2018, 17:55

solkrallis pisze: wój blad
skoro mam podobne zdanie co wy to wasz tez
Obrazek

solkrallis
Awatar użytkownika
VIP

Beczki: 50

Post autor: solkrallis » 24-08-2018, 17:55

odnosiłem się do tego co mi napisałeś, ze czytasz pierwszy i ostatni post.

ksiązki też tak czytasz? :D
Obrazek

pawian
Awatar użytkownika
Moderator

Post autor: pawian » 24-08-2018, 17:56

solkrallis pisze: odnosiłem się do tego co mi napisałeś, ze czytasz pierwszy i ostatni post.

ksiązki też tak czytasz? :D
to cytuj, a nie xD
Obrazek

solkrallis
Awatar użytkownika
VIP

Post autor: solkrallis » 24-08-2018, 17:57

jak odpisywałem, to nie było żadnego posta, a potem mi się ne chcialo. Myslalem ze sie domyslisz
Obrazek

pawian
Awatar użytkownika
Moderator

Post autor: pawian » 24-08-2018, 18:00

wcial nam sie w rozmowe
Obrazek

solkrallis
Awatar użytkownika
VIP

Post autor: solkrallis » 24-08-2018, 18:05

dokladnie, a mógl najpierw podnieść rękę i zapytać czy może zabrać głos
Obrazek

MisterM
Awatar użytkownika
Błazen

Beczki: 41

Post autor: MisterM » 24-08-2018, 18:07

Kto? Jeśli o mnie chodzi to ja tu orzdaje karty i moge wam kazać wypierdeleć w każdej chwili. I własnie to robie

phpBB [media]

Temat rozwiązany zamykam
W imie zasad skurwysynu.

solkrallis
Awatar użytkownika
VIP

Post autor: solkrallis » 24-08-2018, 18:11

phpBB [media]
Obrazek

Ratownik
Awatar użytkownika
Super VIP

Beczki: 30

Post autor: Ratownik » 25-08-2018, 14:05

Temat ciekawy ale w tym momencie możemy tylko teoretyzować. Teoria wieloświatów mówi, że za każdym razem gdy ktoś z Nas (lub jakaś cząsteczka) stoi przed wyborem (ma 2 lub więcej opcji) to w danym momencie tworzą się inne światy z niepodjętymi przez Nas decyzjami. Przez całe życie podjęliśmy dziesiątki tysięcy decyzji (chodzi mi o jednostkę - JA) i w innym świecie mógłbym być kimś innym.

Co do pytania czy istnieje możliwość, że w którymś ze wszechświatów nie wiedzą o tej teorii? Jak by już tak totalnie rozpierdalać banię to pewnie i tak. Wyobraźcie sobie, że najtęższe umysły (naszego) wszechświata idą innymi ścieżkami w życiu, Niemcy wygrywają II WŚ, w jakim świecie byśmy żyli (i czy w ogóle?) Cofając się jeszcze fchuj dalej to można poteoretyzować i stwierdzić, że jakiś inny świat jest w czarnej dupie (czyt. epoka kamienia łupanego), bo decyzje podjęte przez tamtych ludzi nie doprowadziły ich do tego miejsca, w którym My jesteśmy. Tak można rozkminiać do usranej śmierci, bo przyjmując, że KAŻDA decyzja KAŻDEGO tworzy kolejny świat (i tworzyć będzie) to jest ich nieskończenie wiele. W tamtych światach (nowo utworzonych) też mają opcję wyboru czyli tworzenia kolejnych światów i tak w kółko i kółko...

Ridż
Awatar użytkownika
Moderator

Beczki: 1058

Post autor: Ridż » 25-08-2018, 14:38

Ratownik pisze: Co do pytania czy istnieje możliwość, że w którymś ze wszechświatów nie wiedzą o tej teorii? Jak by już tak totalnie rozpierdalać banię to pewnie i tak. Wyobraźcie sobie, że najtęższe umysły (naszego) wszechświata idą innymi ścieżkami w życiu, Niemcy wygrywają II WŚ, w jakim świecie byśmy żyli (i czy w ogóle?) Cofając się jeszcze fchuj dalej to można poteoretyzować i stwierdzić, że jakiś inny świat jest w czarnej dupie (czyt. epoka kamienia łupanego), bo decyzje podjęte przez tamtych ludzi nie doprowadziły ich do tego miejsca, w którym My jesteśmy. Tak można rozkminiać do usranej śmierci, bo przyjmując, że KAŻDA decyzja KAŻDEGO tworzy kolejny świat (i tworzyć będzie) to jest ich nieskończenie wiele. W tamtych światach (nowo utworzonych) też mają opcję wyboru czyli tworzenia kolejnych światów i tak w kółko i kółko...
phpBB [media]
miszczu12 pisze: Co to za durne pytanie? Przecież jeśli ta teoria jest właściwa, to obowiązuje wszystkie wszechświaty.
Obrazek

Ratownik
Awatar użytkownika
Super VIP

Beczki: 30

Post autor: Ratownik » 25-08-2018, 14:56

miszczu12, źle mnie zrozumiałeś. Teoria obowiązuje wszystkie wszechświaty ale nie każdy wszechświat o niej jeszcze może wiedzieć. O to mi chodziło, trochę za mocno poleciałem w swojej fantazji i zgubiłem główny wątek tematu.

Ridż
Awatar użytkownika
Moderator

Beczki: 1058

Post autor: Ridż » 25-08-2018, 15:00

Ratownik pisze: Teoria obowiązuje wszystkie wszechświaty ale nie każdy wszechświat o niej jeszcze może wiedzieć.
No to jest też wiadomix.
Obrazek