[YT] Prawda o chorobach infekcyjnych wg GNM.

Rozmowy bez niechcianego spamu/trolowania itp.
ODPOWIEDZ
Ammo
User

Posty: 983
Rejestracja: 31-08-2016, 19:29
Beczki: 1

[YT] Prawda o chorobach infekcyjnych wg GNM.

#28860

Post autor: Ammo » 07-08-2013, 18:09

Nie mam jak wkleic linka, ale mozecie sami wpisac nazwe tematu na YT (moze jakis modek zedytuje ?). Video jest dlugie, 2 czesci maja prawie 2h, ale warto obejrzec, choc jak komus sie spieszy to wystarcza druga.

W najwiekszym skrocie, bo pisze z telefonu: wszystkie choroby sa psychosomatyczne, tj. maja swe zrodlo w psychice i zaleznie od tego, jakiego typu jest konflikt, na taki narzad zostanie zrzutowana 'choroba'. W procesie pokonania tegoz konfliktu nie ma zadnych symptomow choroby, pojawiaja sie one - zdawac sie moze paradoksalnie - w fazie zdrowienia, gdy organizm wydala z siebie martwe i zbedne tkanki.
To nie wszystko - nie istnieja zadne naukowe dowody na wyizolowanie z organizmu zlozonego (jak czlowiek, zwierze, roslina) organizmu tak prostego jak wirus grypy, czy jakiegokolwiek innego i zrobienia jego zdjecia mikroskopem elektronowym. Wszystkie zdjecia w necie przedstawiaja jedynie skupiska komorek - i nic poza tym. Paru swiatowych badaczy z zakresu wirusologii potwierdza ten fakt.

Podsumowujac: rzady i instytuty naukowe robia nas w chuja, media im w tym skutecznie pomagaja siejac strach i zamet, a koncerny farmaceutyczne trzepia ogromny hajs na szczepionkach przeciw czemus, co tak naprawde nie istnieje. Ave XXI wiek :czesc:

usunięte konto
Awatar użytkownika
Błazen

Posty: 120363
Rejestracja: 13-04-2013, 21:50
Beczki: 1588

Re: [YT] Prawda o chorobach infekcyjnych wg GNM.

#28861

Post autor: usunięte konto » 07-08-2013, 18:16

Oglądaj filmy na YT i czerp wiedzę o prawdziwej stronie świata!
Jebać narkomanów, zawsze jestem czysty.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

TwojStary
Awatar użytkownika
Wizytówka

Posty: 13318
Rejestracja: 15-04-2013, 00:03
Lokalizacja: Ukryte
Beczki: 548

Re: [YT] Prawda o chorobach infekcyjnych wg GNM.

#28863

Post autor: TwojStary » 07-08-2013, 18:29

A skąd mamy czerpać wiedzę? W książce tego nie wyczytasz, w szkole Ci tego nie powiedzą, bo po co? Masz być posłuszny i wykuć to co Ci karzą. Inny temat, nieadekwatny.

"Myśl kreuje rzeczywistość" to normalne. Łatwo to zauważyć, gdy nagle budzi się "sezon" grypy, to zaraz połowa społeczeństwa chodzi zakatarzona. Że niby wirusy są bardziej agresywne jesienią? No ja też, lecz nikt na mnie choruje, za to w mediach pierdoli się o tym na okrągło, a to leki podrożały blablabla. Odkąd patrzę na wszystko z przymkniętym okiem, o wiele lepiej się czuję i nie choruję (sprawdzone info) Leki, hah to Ci dopiero. Większość to placebo. Szczepionki też cholera wie co, gdzie człowiek jest żywym królikiem doświadczalnym. Popatrzcie na swoich dziadków którzy nie mieli dostępu do tego gówna, a spadek zdrowia leczyli domowymi sposobami. Moja babcia ma 95 lat (szczerze ją pozdrawiam), dziadek był młodszy - dosięgły go macki farmaceutów i padł po 60 roku życia, nawet go nie pamiętam.
Ostatnio zmieniony 07-08-2013, 18:30 przez TwojStary, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Tato, co robiłeś jak mnie nie było na świecie? - byłem TwoimStarym na BW. ~Finczy

GTX
Awatar użytkownika
User

Posty: 94
Rejestracja: 31-07-2013, 20:59
Beczki: 1

Re: [YT] Prawda o chorobach infekcyjnych wg GNM.

#30005

Post autor: GTX » 12-08-2013, 14:36

Wirusy są produkowane w tajnych laboratoriach za ciężkie pieniądze, później niby jest że przypadkiem się wydostał a za jeszcze cięższe pieniądze produkują "szczepionki" na te właśnie wirusy.
Obrazek

chuj
Awatar użytkownika
Moderator

Posty: 136610
Rejestracja: 25-01-2013, 20:36
Beczki: 2026
Kontakt:

Re: [YT] Prawda o chorobach infekcyjnych wg GNM.

#30008

Post autor: chuj » 12-08-2013, 16:10

GTX pisze:Wirusy są produkowane w tajnych laboratoriach za ciężkie pieniądze, później niby jest że przypadkiem się wydostał a za jeszcze cięższe pieniądze produkują "szczepionki" na te właśnie wirusy.
Też uważam, że Resident Evil jest dobrym horrorem. :czesc:
ZAWSZE I WSZĘDZIE ((ONI)) JEBANI BĘDĄ

GTX
Awatar użytkownika
User

Posty: 94
Rejestracja: 31-07-2013, 20:59
Beczki: 1

Re: [YT] Prawda o chorobach infekcyjnych wg GNM.

#30009

Post autor: GTX » 12-08-2013, 16:17

To nie Resident Evil, to rzeczywistość.

Tyle gryp co było, ptasia, świńska, bugwie jeszcze jaka, przypadek? Nie sondze.
Chemtrails też tłumaczą ze rozpylają to podobno żeby odbijało to coś promienie słoneczne niby. W jakim celu?
Ostatnio zmieniony 12-08-2013, 16:20 przez GTX, łącznie zmieniany 1 raz.

chuj
Awatar użytkownika
Moderator

Posty: 136610
Rejestracja: 25-01-2013, 20:36
Beczki: 2026
Kontakt:

Re: [YT] Prawda o chorobach infekcyjnych wg GNM.

#30020

Post autor: chuj » 12-08-2013, 17:36

Nom, korporacja Umbrella stoi za wszystkimi chorobami.
ZAWSZE I WSZĘDZIE ((ONI)) JEBANI BĘDĄ

TwojStary
Awatar użytkownika
Wizytówka

Posty: 13318
Rejestracja: 15-04-2013, 00:03
Lokalizacja: Ukryte
Beczki: 548

Re: [YT] Prawda o chorobach infekcyjnych wg GNM.

#30032

Post autor: TwojStary » 12-08-2013, 18:21

GTX pisze:To nie Resident Evil, to rzeczywistość.

Tyle gryp co było, ptasia, świńska, bugwie jeszcze jaka, przypadek? Nie sondze.
Chemtrails też tłumaczą ze rozpylają to podobno żeby odbijało to coś promienie słoneczne niby. W jakim celu?
Wnoszę o plusa dla tego użytkownika, gada prawdziwie.
Nawet nie wiemy jakie gówno na nas leci z nieba :ok:
Obrazek
Tato, co robiłeś jak mnie nie było na świecie? - byłem TwoimStarym na BW. ~Finczy

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości