Jesteście wierzący?

nikt tu kurwa nie pisze to ja coś zarzuce

Rozmowy bez niechcianego spamu/trolowania itp.
ODPOWIEDZ
Ammo
User

Posty: 983
Rejestracja: 31-08-2016, 19:29
Beczki: 1

Re: Jesteście wierzący?

#12034

Post autor: Ammo » 06-05-2013, 12:42

Risener pisze:Coś jednak musi być. :dupa:
Coś na rzeczy z pewnością jest ;> Problem w tym, że dualistyczny umysł nie jest w stanie tego pojąć, bowiem założenie końca czegoś (np świata) automatycznie implikuje pytanie o jego początek. A kto stworzył początek hehe ? Otóż nikt go nie stworzył, doświadczenie każe napisać, że wszystko podlega nieustającym przemianom w młynku wszechświata i tyle. Przykładowo: ktoś widzi zniszczone powalone drzewo (śmierć), ktoś inny zobaczy w nim mikroorganizmy rozkładające je i użyźniające glebę na której rosną inne drzewa - zmienia się tylko forma tego samego istnienia.

Kalasznikow
Awatar użytkownika
VIP

Posty: 4483
Rejestracja: 17-04-2013, 13:47
Lokalizacja: z neta
Beczki: 148
Kontakt:

Re: Jesteście wierzący?

#12039

Post autor: Kalasznikow » 06-05-2013, 12:50

Koniec swiata walkowalem juz na dw pizdylion razy, poki jedna materia nie przewazy nad druga zadnego konca swiata nie bedzie, moze byc co najwyzej koniec jakiejs galaktyki jezeli zderzy sie z jakas inna. Jesli to wszystko prawda co glosza te jajoglowe, to za niecaly tysiac lat juz nie bedzie ludzi na ziemi, temperatury osiagna taki stopien ze beda palily wszystko (wyjara sie w koncu atmosfera ozonowa - dobrze napisalem?) slonce wypierdoli i nastana egipskie ciemnosci, poza tym slonce zjara wszystko na ziemi xD

Jesli to wszystko prawda. Tak wiec, mogliby juz przestac walkowac tematy konca swiata bo on jest praktycznie nie mozliwy. Niby on sie rozszerza, jest jakas granica? W czym on sie rozszerza? CZYM jest to w czym "tkwi" swiat? Mozna przyjac tez taki pomyslunek, se skoro cos sie nieustannie powieksza, kiedys w koncu przestanie, wypali sie calkowicie energia ktora powoduje ze to wszystko dziala jak dziala, kurwa, to sa zajebiste tematy do rozkmin, ale religii nie ma najmniejszego sensu w to mieszac bo to ludzie se wymyslili religie zeby byl jako taki wzgledny porzadek.

Kurwa i tak wszystkiego przekonamy sie po smierci. Albo i nie.

Oni kurwa kolonizowac marsa chca, co im da kolonizacja marsa jak slonce wypierdoli :rotfl: Trzeba by spierdalac do innej galaktyki juz, a przez nastepne 200 lat nie bedzie to absolutnie mozliwe. Raz - materialy ktore wytrzymaja, dwa - paliwo, trzy - CZAS PODROZY. W takiej ekspedycji dziesiatki pokolen by powstaly i pierdolnely na zawal w takim stateczku kosmicznym.

A i nie bylismy na zadnym ksiezycu.
Ostatnio zmieniony 06-05-2013, 12:54 przez Kalasznikow, łącznie zmieniany 2 razy.
Gowno swietego ojca

derazowski
VIP

Posty: 412
Rejestracja: 17-04-2013, 18:35
Beczki: 17

Re: Jesteście wierzący?

#12040

Post autor: derazowski » 06-05-2013, 12:59

Kalasznikow pisze:Skoro masz dowody, to podziel sie nimi. o_O
Pytanie po co ? Jak powiesz, gówno nie dowód i będziesz szukał durnych wytłumaczeń.
Zresztą nie będę o Swoim życiu prywatnym opowiadał.
Kalasznikow pisze:
skoro rzekomo istnieje zycie po smierci dlaczego nie pamietamy nic sprzed wcielenia czlowieka?
Skoro rzekomo miałeś 1 rok, później 2 lata, to dlaczego nic nie pamiętasz z tego okresu :| ?
Ostatnio zmieniony 06-05-2013, 13:00 przez derazowski, łącznie zmieniany 1 raz.
GG: 43187819

Disco Polo od zawsze na propsie w mym sercu.

Ammo
User

Posty: 983
Rejestracja: 31-08-2016, 19:29
Beczki: 1

Re: Jesteście wierzący?

#12042

Post autor: Ammo » 06-05-2013, 13:03

Kalasznikow pisze:Niby on sie rozszerza, jest jakas granica? W czym on sie rozszerza? CZYM jest to w czym "tkwi" swiat?
Przestrzeń jest bezgraniczna.

Kalasznikow
Awatar użytkownika
VIP

Posty: 4483
Rejestracja: 17-04-2013, 13:47
Lokalizacja: z neta
Beczki: 148
Kontakt:

Re: Jesteście wierzący?

#12043

Post autor: Kalasznikow » 06-05-2013, 13:04

Bo ludzki mozg zaczyna zapamietywac rzeczy od okolo 3, 4 albo i nawet 5 roku zycia. Zaczynasz mowic ze masz na to dowody, pozniej mowisz ze nie bedziesz o nich mowil - nie masz zadnych dowodow.

Buga nie ma, swiat powstal w wyniku wybuchu, koniec. Ja jestem za stary zeby wierzyc w takie bzdury.

A jakbys deraz nie wiedzla, po to jest nauka zeby szukac wytlumaczen.
Ostatnio zmieniony 06-05-2013, 13:06 przez Kalasznikow, łącznie zmieniany 2 razy.
Gowno swietego ojca

derazowski
VIP

Posty: 412
Rejestracja: 17-04-2013, 18:35
Beczki: 17

Re: Jesteście wierzący?

#12044

Post autor: derazowski » 06-05-2013, 13:07

Spoko, dowody które mam, to Moje dowody :D


Teoria z wybuchem dobrą beką jest, nic nie było - nagle wybuch - pierdut i już jest
GG: 43187819

Disco Polo od zawsze na propsie w mym sercu.

Joda
Awatar użytkownika
VIP

Posty: 1499
Rejestracja: 20-04-2013, 12:15
Lokalizacja: Jodziałka
Beczki: 74

Re: Jesteście wierzący?

#12045

Post autor: Joda » 06-05-2013, 13:07

Na wielu galaktykach to się piło i nowe formy życia się poznawało. Także statek to ja mam i żaden koniec świata mnie nie czeka. ^_^
Dobra pojechałem bo temat na poziomie miał być. Ale to zamiast o religii dyskutować to zjechaliśmy trochę z pasu Oriona i pisać zaczęliśmy co po śmierci i z końcem świata. Mnie interesuję jedno u księżny, jak oni testosteron rozładowują, pełno jest informacji o jakiś molestowaniach i z przeprowadzonych rozmów z prostytutkami, że księża są częstymi klientami, a to lodzik w samochodzie lub numerek. Gdzieś czytałem, że w jednej z plebani były uprawiane jakieś orgię na cześć wielkiego i Potężnego. :hihi:
Obrazek

Kalasznikow
Awatar użytkownika
VIP

Posty: 4483
Rejestracja: 17-04-2013, 13:47
Lokalizacja: z neta
Beczki: 148
Kontakt:

Re: Jesteście wierzący?

#12046

Post autor: Kalasznikow » 06-05-2013, 13:09

derazowski pisze:Spoko, dowody które mam, to Moje dowody :D


Teoria z wybuchem dobrą beką jest, nic nie było - nagle wybuch - pierdut i już jest
Lepsza beka jest to ze KTOS to wszystko stworzyl. Dobry zart. Twoje dowody - albo je pokazujesz albo ich nie ma. Bardziej wierze zasadom fizyki niz bredniom jakis zapijaczonych brudasow winem mszalnym po praniu mozgu.

CYCKI OR DIDN'T HAPPEN
Ostatnio zmieniony 06-05-2013, 13:11 przez Kalasznikow, łącznie zmieniany 2 razy.
Gowno swietego ojca

derazowski
VIP

Posty: 412
Rejestracja: 17-04-2013, 18:35
Beczki: 17

Re: Jesteście wierzący?

#12048

Post autor: derazowski » 06-05-2013, 13:11

Mistrz Joda pisze:Na wielu galaktykach to się piło i nowe formy życia się poznawało. Także statek to ja mam i żaden koniec świata mnie nie czeka. ^_^
Dobra pojechałem bo temat na poziomie miał być. Ale to zamiast o religii dyskutować to zjechaliśmy trochę z pasu Oriona i pisać zaczęliśmy co po śmierci i z końcem świata. Mnie interesuję jedno u księżny, jak oni testosteron rozładowują, pełno jest informacji o jakiś molestowaniach i z przeprowadzonych rozmów z prostytutkami, że księża są częstymi klientami, a to lodzik w samochodzie lub numerek. Gdzieś czytałem, że w jednej z plebani były uprawiane jakieś orgię na cześć wielkiego i Potężnego. :hihi:
Przecież to wiadome, że dużo Księży nie idzie ze względu na wiarę tylko hajs i olewają dużo rzeczy.

Zresztą w Watykanie co raz głośniej o małżeństwach Księży.

Ale te powody i tak są śmieszne, wielu w Polsce nawet bardzo wielu siedzi za morderstwa, kradzieże, gwałty i każdy załóżmy Niemiec mówi o Polakach "morderca" "złodziej" "gwałciciel" ? Nie sądze.


Kalasznikow pisze:
derazowski pisze:Spoko, dowody które mam, to Moje dowody :D


Teoria z wybuchem dobrą beką jest, nic nie było - nagle wybuch - pierdut i już jest
Lepsza beka jest to ze KTOS to wszystko stworzyl. Dobry zart. Twoje dowody - albo je pokazujesz albo ich nie ma.

CYCKI OR DIDN'T HAPPEN
No to podaj może dowód na wielki wybuch, albo podajesz albo czegoś takiego nie było :facepalm:
Ostatnio zmieniony 06-05-2013, 13:12 przez derazowski, łącznie zmieniany 2 razy.
GG: 43187819

Disco Polo od zawsze na propsie w mym sercu.

Joda
Awatar użytkownika
VIP

Posty: 1499
Rejestracja: 20-04-2013, 12:15
Lokalizacja: Jodziałka
Beczki: 74

Re: Jesteście wierzący?

#12049

Post autor: Joda » 06-05-2013, 13:15

derazowski pisze:No to podaj może dowód na wielki wybuch, albo podajesz albo czegoś takiego nie było :facepalm:
Obejrzyj a wszystkiego się dowiesz, polecam.

phpBB [youtube]

Kalasznikow
Awatar użytkownika
VIP

Posty: 4483
Rejestracja: 17-04-2013, 13:47
Lokalizacja: z neta
Beczki: 148
Kontakt:

Re: Jesteście wierzący?

#12050

Post autor: Kalasznikow » 06-05-2013, 13:16

Kurwa ze twoja mac bo juz naprawde nie moge, jesli wszechswiat sie rozszerza nieustannie, to musial miec jakis swoj poczatek raczej, nie? Ja wiem ze to wszystko so tylko teorie, ale sa znacznie blizej rzeczywistosci jak pierdolenie o tym ze byl sobie ktos przed wszechswiatem i zachcialo mu sie go stworzyc, no zesz ja pierdole, i takich jebanych bzdur ucza dzieciakow od malego w szkolcach :lol-above: :lol-above:

Zrozum to w koncu kurwa bo rece mi opadaja, umierasz i jest jeden wielki jebany koniec, ksiazki, NIE ROZDZIALU, zyjesz dopoki zyje TWOJ MOZG.
Ostatnio zmieniony 06-05-2013, 13:18 przez Kalasznikow, łącznie zmieniany 1 raz.
Gowno swietego ojca

Codi
Awatar użytkownika
VIP

Posty: 894
Rejestracja: 01-02-2013, 20:53
Lokalizacja: root@localhost:~#
Beczki: 39
Kontakt:

Re: Jesteście wierzący?

#12051

Post autor: Codi » 06-05-2013, 13:18

Dobra, to odpowiedzcie sobie na pytanie co było przed powstaniem wszechświata? Pustka? Nicość?

I tak z dupy powstały gazy, materia etc? Bo coś pierdykneło i z jednego atomu zrobiły się dwa? Coś z niczego?

//EDIT

Kałasznikov przeczytaj książkę 9 powodów istnienia życia po śmierci.
Ostatnio zmieniony 06-05-2013, 13:20 przez Codi, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeżeli powyższy post ciebie uraża, to pewnie miałem powody by go napisać. EMA :czesc:

derazowski
VIP

Posty: 412
Rejestracja: 17-04-2013, 18:35
Beczki: 17

Re: Jesteście wierzący?

#12052

Post autor: derazowski » 06-05-2013, 13:18

Mistrz Joda pisze:
derazowski pisze:No to podaj może dowód na wielki wybuch, albo podajesz albo czegoś takiego nie było :facepalm:
Obejrzyj a wszystkiego się dowiesz, polecam.

phpBB [youtube]
Widziałem, żaden dowód.
Codi pisze:Dobra, to odpowiedzcie sobie na pytanie co było przed powstaniem wszechświata? Pustka? Nicość?

I tak z dupy powstały gazy, materia etc? Bo coś pierdykneło i z jednego atomu zrobiły się dwa? Coś z niczego?
Jak mogło coś pierdyknąć, skoro nie było niczego ? :facepalm:
Ostatnio zmieniony 06-05-2013, 13:19 przez derazowski, łącznie zmieniany 1 raz.
GG: 43187819

Disco Polo od zawsze na propsie w mym sercu.

Codi
Awatar użytkownika
VIP

Posty: 894
Rejestracja: 01-02-2013, 20:53
Lokalizacja: root@localhost:~#
Beczki: 39
Kontakt:

Re: Jesteście wierzący?

#12061

Post autor: Codi » 06-05-2013, 13:20

derazowski pisze:
Jak mogło coś pierdyknąć, skoro nie było niczego ? :facepalm:
No i o to mi chodzi. Coś musiało to spowodować. Coś musiało być przed.
Jeżeli powyższy post ciebie uraża, to pewnie miałem powody by go napisać. EMA :czesc:

Joda
Awatar użytkownika
VIP

Posty: 1499
Rejestracja: 20-04-2013, 12:15
Lokalizacja: Jodziałka
Beczki: 74

Re: Jesteście wierzący?

#12069

Post autor: Joda » 06-05-2013, 13:24

Szukanie i znajdowanie odpowiedzi na pytania, skąd się wzięliśmy?kim jesteśmy i oczywiście dokąd zmierzamy to jedna z największych przygód ludzkiego umysłu.
Obrazek

Kalasznikow
Awatar użytkownika
VIP

Posty: 4483
Rejestracja: 17-04-2013, 13:47
Lokalizacja: z neta
Beczki: 148
Kontakt:

Re: Jesteście wierzący?

#12070

Post autor: Kalasznikow » 06-05-2013, 13:25

O kurwa :facepalm:

Kod: Zaznacz cały

http://wiadomosci.onet.pl/nauka/stephen-hawking-wielki-wybuch-nie-potrzebowal-boga,1,5471914,wiadomosc.html
Nawet ten uposledzony oszolom wie ze swiat powstal bez ingerencji jakiegos bozka za 50 centow. Ile wy macie lat, ja pierdole...
Gowno swietego ojca

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości