Odzyskanie konta.

Prośby / groźby / pytania / zażalenia - wszystko tutaj
Zablokowany
Ice
User

Posty: 15
Rejestracja: 09-06-2013, 16:43

Odzyskanie konta.

#56441

Post autor: Ice » 26-12-2013, 17:45

2. W przypadku zmiennego IP:
Nazwa konta które chcemy odzyskać: Believe
Konto na które ma być wysłane nowe hasło: Ice
E-mail wpisany na koncie które chcemy odzyskać: nie pamiętam, ale był wymyślony na szybko, więc nie ma takiego
Pełne dane dowolnego przelewu na konto BW dotyczące odzyskiwanego konta: brak
Kody na qspaje zużyte ostatnio na odzyskiwanym koncie: brak
Do jakich głównie użytkowników (dokładna nazwa użytkownika) pisałeś PW z konta które chcesz odzyskać: Nie pamiętam, bo było dawno
Jakie łącza (neostrada, netia, osiedlowka z miasta X itd.) używałeś do pisania postów: neostrada
Czy konto było zabezpieczone SMS'em?: Nie

A mianowicie chodzi o to, że konto było robiono byle jak (nie wiem czemu). E-amila nie pamietam, hasła chyba też. W sumie to sam nie wiem co się stało, że nie moge się zalogować. Odpowiem na wszystkie potrzebne pytania w sprawie konta. Jeden użytkownik o nicku Ridż mnie rozpoznał, więc chyba to jest jakiś dowód, chociaż sam go nie znam (chyba). Pozdrawiam w gorący grudzień i czekam na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

TwojStary
Awatar użytkownika
Wizytówka

Posty: 13321
Rejestracja: 15-04-2013, 00:03
Lokalizacja: Ukryte
Beczki: 548

Re: Odzyskanie konta.

#56443

Post autor: TwojStary » 26-12-2013, 17:46

O KURWA TO TY BELIEVE

Wyślij do ns'a nowego maila, wygenerujesz sobie nowe hasło i wrócisz na pełnym piździngu.
Pozdrawiam|!
Obrazek
Tato, co robiłeś jak mnie nie było na świecie? - byłem TwoimStarym na BW. ~Finczy

ns
Awatar użytkownika
niezły skurwiel

Posty: 2540
Rejestracja: 01-02-2013, 20:00
Beczki: 226
Kontakt:

Re: Odzyskanie konta.

#56445

Post autor: ns » 26-12-2013, 17:47

Ema beliwer, IP się zgadza, nowe hasło na PW
Obrazek
"Kodi dobry wariat" "cnie?"

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość