ile kosztuje forum

Szukasz czegoś? Masz problem? Chcesz zdegenerować linki?
Don Alfonso
Awatar użytkownika
Administrator

Posty: 8496
Rejestracja: 19-12-2021, 18:47
Beczki: 288

ile kosztuje forum

#814308

Post autor: Don Alfonso » 12-03-2022, 20:42

Czytałem wpis tego idioty. Tak kurwa, VIP daje coś za darmo :karol: Jedynie jest ta generka od 2 miechów za VIPka, ale
to trzeba być zjebem, żeby sądzić, że trzeba dawać za to 100zł podczas gdy można kupić konto za kilkadziesiąt zeta i generki nie ptorzebować. Normalnie powiedziałbym, że sam admin to pisał albo jego klakiery, ale człowiek trochę siedział na tym gównie i wie, że takich kretynów jest więcej.
Phi, co to stówka, co to dwie, trzy, pięć dla tych gości. Najbardziej bawią mnie właśnie te jełopy z rangą donatora, którzy
wjebali ileś tam setek w te gówno rangi i przyleźli znów ssać kutasa i płacić za to. I dziw się penixowi, że to taka menda
pazerna na pieniądze, jak same mu się pchają do portfela :duda:

OzaweNakashi
Awatar użytkownika
VIP

Posty: 601
Rejestracja: 06-03-2022, 18:49
Beczki: 87

ile kosztuje forum

#814458

Post autor: OzaweNakashi » 13-03-2022, 15:41

Dlatego nie wierzę zbytnio w tą opowieść o zawinięciu kasy przez joshiego, skoro napisał to ten sniper(jakieś cyfry) a on też polajkował ten głupi wpis co zapodałem wcześniej. Co do penixiaka to oprócz jego pazerności, to przed wszystkim chamstwo, buractwo, arogancja i niczym nie podparte przeświadczenie o swojej zajebistości i inteligencji. Do tego to kłamca i łgarz co myśli że jego super plany ze zmianami nicków to jakieś szachy 5D, a każdy kto choć trochę ma tych klepek w mózgu od razu wie że to on :karol:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość