Orędzie do Bugwiaków

Informacje dotyczące działalności forum
Zablokowany
chuj
Awatar użytkownika
Moderator

Posty: 136611
Rejestracja: 25-01-2013, 20:36
Beczki: 2026
Kontakt:

Orędzie do Bugwiaków

#269099

Post autor: chuj » 02-05-2016, 15:41

Obywatele i Obywatelki forum Bugwie.com

Zwracam się dzisiaj do was jako user i jako nowy główny Administrator Bugwie.com. Forumek nasz stanął wczoraj nad przepaścią, kiedy o godzinie 18:51 napisał do mnie squall z bardzo złą dla nas wiadomością. Cytuję:
squall pisze:Nie jestem już dalej w stanie opłacać serwera. Serwer jest opłacony gdzieś do połowy miesiąca, dalej nie będę przedłużał. Na VPS też ciężko przenieść (o ile to możliwe), druga sprawa to obecnie tylko te forum jest na serwerze.

Przedłużę jeszcze domenę na rok bo już termin przedłużenia się zbliża.
Przeczytawszy tą wiadomość byłem zdruzgotany, nie mogłem pozwolić żeby 3 lata postowania i śmiechania z Tyciora poszły na marnę. Wziąłem sprawy w swoje ręcę i po przestudiowaniu dziesiątek serwisów typu przemek.ork udało mi się postawić bugwie.com na tańszym (i miejmy nadzieje szybszym - w końcu na SSD) VPSie, do tego bugwie stoi za Cloudflarem, dzięki któremu oprócz ochrony przez DDoSami mamy certyfikat SSL i działające HTTPS :qface:

Nie pozostało nam już nic innego jak tylko podziękować Squallowi za te 3 lata, przez które hostował nas na swoim serwerze. Dziękuje Pan Squall.

A teraz:
GIB ME SOM MANEJ
Ostatnio zmieniony 03-05-2016, 20:45 przez chuj, łącznie zmieniany 2 razy.
ZAWSZE I WSZĘDZIE ((ONI)) JEBANI BĘDĄ

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości