Media Expert KURWY

Software, hardware, wózki inwalidzkie
ODPOWIEDZ
dr Lewin
Awatar użytkownika
Grafik

Posty: 3118
Rejestracja: 16-07-2013, 09:29
Beczki: 293

Media Expert KURWY

#564651

Post autor: dr Lewin » 30-06-2018, 13:50

No elo.
Zamówiłem sobie ostatnio adapter usb https://www.mediaexpert.pl/przewody-kom ... _spo=false
bo chcę sobie ustawić takie strimowanie ze stima, że kompe będę miał włączony wieczorkiem, a grał będę sobie na laptoku w łóżku, tak żeby nikomu z domowników nie przeszkadzać w czasie snu :duda2: Kabel doszedł elegancki, bo zamówiony z allegro, ale adapter kupiłe jakiś chujowy, bo lagi miałem gorsze niż ustanawiając połączenie sieciowe wifi przez ruter xD Postanowiłem więc zakupić coś porządniejszego :letssin: Sugerowanie, że za 30 złotych to już będzie top tier sprzęt :klocuch: i wyszukałem ten wspomniany wyżej adapter Uniteka. Ceneo podało, że z mediaexpert będę miał dostawę za friko i wtedy obudziła się we mnie natura Janusza. Zamówienie poszło w środę, miało być gotowe w czwartek. Mija piątek, sobota i nic. W końcu jakoś po 12 dostaje maila, że zamówienie gotowe, chodź Michałek to nie będziesz już marudził. Wsiadłem w autobus, dwa przystanki niby to :cool: ale rozpadał się taki deszcz i wiatr, że ja pierdole już zaczałem tęsknić za moim znienawidzonym kurierem z dpd, który swoją drogą jest Ukraińcem i nie potrafi mówić po polsku, a i tak za każdym razem przed dostarczeniem dzwoni do klienta i próbuje coś z nim ustalić :qface:
No chuj nie ważne. Wchodzę zmoknięty do tego kurwa sklepu i mówię odważnie, gośno i wyraźnie jak każdy niezpiwniczony młody obywatel, że dzieńdobry i chciałbym odebrać zamówienie. Za kontuarem stoi jakaś 1/10 karyna z przetłuszczonymi włosami i pyta mnie o nazwisko coś tam sobie stuka w komputerze i nic nie mówiąc odwraca się i znika szukać mojej paczki. Mijają minuty dwie, trzy, w końcu jest. Wręcza mi transmiter fm dla jakichś mirasów fanatyków cb radio i prosi 89 złotyg. Grzecznie ją informuje, że nie tego się spodziewałem. Oburzona wraca i zaczyna szukać tym razem napierdalając szafkami tak, żebym słyszał, że jest niezadowolna, że nie chciałem kupić czegoś, czego nie zamawiałem. Mijają kolejne minuty. Widzę jak podchodzi do koleszków sprzedawców media ekspertów i coś im z wyrzutami tłumaczy. Przychodzi jeden mirek, potem drugi, trzeci. Zaczynam analizować ile im jest potrzebnych pracowników, żeby obsłużyć wielki jak skurwysyn sklep, w którym jestem jedynym klientem. Wyszło mi 13 osób, przy czym na pewno był ktoś jeszcze na magazynie czy jakimś monitoringu, a ze dwie następne osoby na hehe fajeczku :kurski:
Jedni siedzieli przy takich biureczkach jak w banku, czekając na klientów, których na horyzoncie nie było wcale. Inni wycierali kurze z jakiś kurwa malakserów inni coś tam smieszkowali przy smartfonach ewidentnie prowadząc zawody kto ustawi chujowszą tapete na samsungu s7 edgy. Do tego rosnąca grupka ubranych w zołte uniformy tumanów, próbująca odnaleźć moje zamówienie. Pośród tego wszystkiego stoję sobie ja. Cichy, zrezygnwany. Nikt nawet nie pofatygował się, żeby podejśc do mnie i powiedzieć na czym polega sprawa. Patrzę na zegarek, stoję tu już prawie 25 minut. Stwierdziłem, że nie ma sensu dłużej tracić czasu, powiedziałem głośne " No to czesć" z wkurwieniem na twarzy i wyszedłem :lewin:
Napisałem jeszcze maila do centrali podajac numer mojego zamówienia, ale sądząc po ilościach podobnych komentarzy pojawiających się chociażby na ich oficjalnym profilu na fejsie, to nie wydaje mi się, zeby ktokolwiek dał jebanie o moje stęki :polak:
Zamówiłem drugi taki sam model na morele.pl
Zyczcie mi powodzenia :ok:
Ostatnio zmieniony 30-06-2018, 13:51 przez dr Lewin, łącznie zmieniany 1 raz.

usunięte konto
Awatar użytkownika
Błazen

Posty: 120387
Rejestracja: 13-04-2013, 21:50
Beczki: 1588

Media Expert KURWY

#564658

Post autor: usunięte konto » 30-06-2018, 15:40

Nie kupię nic w media expert w taki radzie. Dziękuję za ostrzeżenie.
Morele mają minusa, bo nie ma żadnego dotpaya czy innego payu do szybkiego płacenia.
Jebać narkomanów, zawsze jestem czysty.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

chuj
Awatar użytkownika
Moderator

Posty: 136625
Rejestracja: 25-01-2013, 20:36
Beczki: 2026
Kontakt:

Media Expert KURWY

#564662

Post autor: chuj » 30-06-2018, 17:47

Ritsu pisze: Nie kupię nic w media expert w taki radzie. Dziękuję za ostrzeżenie.
Morele mają minusa, bo nie ma żadnego dotpaya czy innego payu do szybkiego płacenia.
Nie pamiętam gdzie to zamawiałem czy morele czy Agito czy inny Komputronik, ale w pewnym sklepie przy zamówieniu ąline za płatność przez platnosci24.pl czy inne PayU chcieli żebym dopłacił :major2:

No pojebało typów chyba nie?
ZAWSZE I WSZĘDZIE ((ONI)) JEBANI BĘDĄ

usunięte konto
Awatar użytkownika
Błazen

Posty: 120387
Rejestracja: 13-04-2013, 21:50
Beczki: 1588

Media Expert KURWY

#564663

Post autor: usunięte konto » 30-06-2018, 20:46

Burak pisze:
Ritsu pisze: Nie kupię nic w media expert w taki radzie. Dziękuję za ostrzeżenie.
Morele mają minusa, bo nie ma żadnego dotpaya czy innego payu do szybkiego płacenia.
Nie pamiętam gdzie to zamawiałem czy morele czy Agito czy inny Komputronik, ale w pewnym sklepie przy zamówieniu ąline za płatność przez platnosci24.pl czy inne PayU chcieli żebym dopłacił :major2:

No pojebało typów chyba nie?
No pojebane.
Jebać narkomanów, zawsze jestem czysty.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

Rzodkiewka
Awatar użytkownika
Ćpun

Posty: 179617
Rejestracja: 15-12-2013, 00:14
Beczki: 1902

Media Expert KURWY

#564785

Post autor: Rzodkiewka » 02-07-2018, 11:18

na x-kom jak zamawialem to elegancko jest

Finczy
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 44454
Rejestracja: 04-08-2013, 22:17
Beczki: 1178

Media Expert KURWY

#564942

Post autor: Finczy » 02-07-2018, 20:44

Ja w Groszku często kupuję chleb i też elegancko jest.

dr Lewin
Awatar użytkownika
Grafik

Posty: 3118
Rejestracja: 16-07-2013, 09:29
Beczki: 293

Media Expert KURWY

#564953

Post autor: dr Lewin » 03-07-2018, 10:56

Morele.net zajebista firma :ok: Towar miał być w środę, a odebralem go jeszcze wczoraj wieczorem i juz sprawdziłem - dziala zajebiscie :ok:
Pytanie teraz do januszy majsterkowiczy, jak sie nazywa takie cos, co moge sobie wbic w ścianę i co bedzie mi trzymalo kabel, tak zeby nie latal po pokoju tylko ladnie szedl po kątach? :bronek:

chuj
Awatar użytkownika
Moderator

Posty: 136625
Rejestracja: 25-01-2013, 20:36
Beczki: 2026
Kontakt:

Media Expert KURWY

#564975

Post autor: chuj » 03-07-2018, 11:55

Wihajster :qface:
ZAWSZE I WSZĘDZIE ((ONI)) JEBANI BĘDĄ

usunięte konto
Awatar użytkownika
Błazen

Posty: 120387
Rejestracja: 13-04-2013, 21:50
Beczki: 1588

Media Expert KURWY

#567638

Post autor: usunięte konto » 17-07-2018, 20:35

może po prostu organizer do kabli
Jebać narkomanów, zawsze jestem czysty.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości