Do Karabina - Me ostatnie słowa

Wiadomka, jak chcesz kogoś pocisnąć to wjeżdżaj
Tycior
Awatar użytkownika
Ćpun

Posty: 179569
Rejestracja: 15-12-2013, 00:14
Beczki: 1901

Do Karabina - Me ostatnie słowa

#114228

Post autor: Tycior » 24-08-2014, 09:32

Chuj kogo obchodzi,że idziesz spać?
Spoiler
Pokaż
Jakbym ja założył ten temat to było

"EeEeee kurwa kolejny temat z dupy Obrazek "

Tylko to potrafisz robić cwelu... w necie udajesz kogoś a jesteś jednym z największych przegrywów. To co pisze i co robie na forum to zwykła beka,myślisz że serio jak pisze że sram to sram i się tym chwale... ridż pisał,że se wali i ok,ale oczywiście do mnie musisz się przypierdolić, bo musisz znaleźć sobie kogoś słabszego (w moim obecnym stanie,tak normalnie to bym Cię kurwo znalazł i nie będę udawał że sam,ale mam też kolegów i przemówił do rozsądku) i wywyższać się jaki to Ty jesteś super a ktoś jest zerem. Chuj Ci kurwiu pierdolony do moich okularów,jak zechce to mogę i maskę do nurkowania nosić na ryju a Tobie gówno do tego,bo nie jesteś ani mym kolegą ani żadnym ważnym człowiekiem w moim pojebanym życiu, żeby się przejmować opinią takiego zjebanego typa jak Ty. Mieli racje,że zbanowali Ci TS`a ,ale taki przegryw życiowy musiał wrócić,bo co by robil? Wieczne marszczenie freda już się znudziło a nic innego w życiu nie potrafisz robić.

Albo zaczniesz mnie traktować normalnie jak człowieka,albo wypierdalaj i nie mam zamiaru więcej z Tobą dyskutować.
Ostatnio zmieniony 24-08-2014, 09:33 przez Tycior, łącznie zmieniany 1 raz.
Odchodzę z forum przez Otiska
09.04.2024 :smuteg:

Spectator
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 9212
Rejestracja: 13-06-2014, 12:56
Lokalizacja: z bugwie
Beczki: 123
Kontakt:

Re: Do Karabina - Me ostatnie słowa

#114231

Post autor: Spectator » 24-08-2014, 09:43

heh ale mu dojebałeś :wow:
Obrazek

usunięte konto
Awatar użytkownika
Błazen

Posty: 120353
Rejestracja: 13-04-2013, 21:50
Beczki: 1587

Re: Do Karabina - Me ostatnie słowa

#114232

Post autor: usunięte konto » 24-08-2014, 09:46

Ale Disy to rapsowe wierszyki ;_;
Jebać narkomanów, zawsze jestem czysty.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

Tycior
Awatar użytkownika
Ćpun

Posty: 179569
Rejestracja: 15-12-2013, 00:14
Beczki: 1901

Re: Do Karabina - Me ostatnie słowa

#114243

Post autor: Tycior » 24-08-2014, 09:58

Nie umie rapsować ...

Ej Karabin,Karabin
Ty jesteś jak Rabin
Śmiejesz się ze mnie
A złość buzuje we mnie
Myślisz,że jesteś fajny
Mylisz się,jesteś sprzedajny
Masz jakieś kompleksy
Może udaj się po durexy
Ja jestem spoko ziom
I nie daje się takim ludziom
Twoje słowa są puste
Chyba opierdole sobie kapuste
Masz małego penisa
Może pomoże Ci melisa
Kończe już te bity
Bo widzę,że jesteś przybity
Twoje życie jest przegrane
A myśli obłąkane


:thumbup: o kurwa,o kurwa będę rapsmenem,podoba mi się xD
Ostatnio zmieniony 24-08-2014, 10:00 przez Tycior, łącznie zmieniany 1 raz.
Odchodzę z forum przez Otiska
09.04.2024 :smuteg:

Karabin
Awatar użytkownika
VIP

Posty: 853
Rejestracja: 26-05-2014, 13:49
Beczki: 60

Re: Do Karabina - Me ostatnie słowa

#114249

Post autor: Karabin » 24-08-2014, 10:58

O popatrz jak mnie zna xD Znowu ten smród wyszedł z dupy. No ale Ty jesteś zerem... xD Ale Cię dupa boli, o kurwa.
Naucz się ignorować tematy jak ja. Co do tamtego o spaniu który się nie podoba - spróbuj przeczytać go 10x, zobaczysz o co chodziło. Trudno, że Twój mózg nie działa jak należy.
O kurwa "znajdę Cię z kolegami i dopierdolę", "musisz znaleźć sobie kogoś słabszego". Jednak Ty jesteś jakiś niedojebany xD Słownikowy przykład usera DW. Prawie jak Kałasznikow, tyle że z nim szło się dogadać gdy nie był najebany.
W chuju mam co tam bazgrałeś, myślisz że słowa jakiegoś nieśmiesznego gościa łasego na atencję wezmę do serca? Siedzę tu dłużej niż Ty, sram na to. Przez Ciebie muszę pisać takie wypociny, żadna przyjemność. Nawet nie skumałeś o co chodzi z dissem :facepalm: (gdyby nie Ridż) Boże Ty kurwo z kim przyszło siedzieć na forum.

Na renomę trzeba sobie zasłużyć. Ridż, Burak, Escer czy ktoś inny może nawet napisać trzy kropi w temacie i odpiszę "NAJLEPSZY DZIŚ!" Dzieje się tak dzięki czemuś czego nie rozumiesz. Bo za grosz tego nie masz. Jest to szacunek.
I czy to forum o kupie, czy nie, jest on wymagany.
Jesteś pierdolonym świeżakiem, który ledwo skleja zdanie ze zdaniem i jeszcze masz czelność komuś mówić aby spierdalał. To ja powinienem Ci pisać na każdym kroku. Wiadomo że to nic nie da, zatem wiele spraw wolę przemilczeć.

Wierszyk też mam ułożyć?
Dopiero wstałem i może zaraz założę o tym temat :troll:
Ostatnio zmieniony 24-08-2014, 11:01 przez Karabin, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
"ROZPIERDOLIŁBYM DARKWAREZ ZA JEDEN POST TS'A" ~Krzysztof Krawczyk

Tycior
Awatar użytkownika
Ćpun

Posty: 179569
Rejestracja: 15-12-2013, 00:14
Beczki: 1901

Re: Do Karabina - Me ostatnie słowa

#114266

Post autor: Tycior » 24-08-2014, 11:34

Nie ruszają mnie te słowa... Myślisz,że jak jesteś dłużej na BW to masz większy szacun? Chłopie ogarnij się.
Zresztą kurwa czym Ty się chwalisz,że masz szacunek na wirtualnym portalu? Pokaż co osiągnąłeś w realnym życiu,jakim jesteś człowiekiem. W internecie to ja mogę nawet papieżem być :czesc:
Odchodzę z forum przez Otiska
09.04.2024 :smuteg:

Finczy
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 44454
Rejestracja: 04-08-2013, 22:17
Beczki: 1178

Re: Do Karabina - Me ostatnie słowa

#114270

Post autor: Finczy » 24-08-2014, 11:45

ale spiny z samego rana, miał odejść i nie odszedł to teraz ma wielki ból dupy

dr Lewin
Awatar użytkownika
Grafik

Posty: 3118
Rejestracja: 16-07-2013, 09:29
Beczki: 293

Re: Do Karabina - Me ostatnie słowa

#114272

Post autor: dr Lewin » 24-08-2014, 11:46

HURR DURR W DUPIE MAM CIEBIE I TWOJE ZDANIE DLATEGO TERAZ ZAŁOŻĘ O TOBIE TEMAT I BĘDĘ ODPISYWAŁ NA KAŻDY TWÓJ POST W NIM ZAWARTY

Czemu to zawsze tak wygląda? :puppyeyes:
        • ruchańsko

Adblock
Awatar użytkownika
User

Posty: 252
Rejestracja: 20-08-2014, 15:43
Lokalizacja: Bugwie
Beczki: 2

Re: Do Karabina - Me ostatnie słowa

#114274

Post autor: Adblock » 24-08-2014, 11:49

Pogódźcie się :thumbup:

Karabin
Awatar użytkownika
VIP

Posty: 853
Rejestracja: 26-05-2014, 13:49
Beczki: 60

Re: Do Karabina - Me ostatnie słowa

#114277

Post autor: Karabin » 24-08-2014, 11:52

Nie, to ja ludzi wzajemnie szanuję. Dużo jeszcze robisz błędów i to Cię boli, bo ktoś w końcu to zaczął wytykać. Normalny ludzki odruch. Trafiłeś w złą uliczkę. Do tej pory użerałem się na takim poziomie tylko z jedną osobą. Pozdro Kałach. Jednak musiałeś kurwa Ty zacząć swoje widzimisie. Dlaczego z innymi jestem w stanie kręcić bekę, witać się i normalnie rozmawiać? Nie we mnie tkwi problem, mogę oficjalnie teraz przybić z Tobą sztamę, bo wiem że i tak za kilka miesięcy będziemy z tego się śmiać. Ale Ty i tak będziesz uważał że to moja wina :czesc:

Napisz przynajmniej połowę moich postów (i z sensem) to zrozumiesz o czym mówię. Mam Ci przedstawiać co osiągnąłem? Zacząć od wyprowadzki od starych, pracy przy DVD i BluRay, a może interesuje Cię ile kosztuje czynsz w Warszawie? Widzisz, nic o mnie nawet nie wiesz. Wszelkie informacje masz zawarte na tym forum. Ty bierzesz to forum za kółko wzajemnej masturbacji. Gdyby było inaczej to by nie było tego tematu. Ja potrafię prowadzić wojnę i sprzeciwiać się. Tym bardziej jak podskakuje jakieś żywe gówno do mnie, co niczym siebie nie reprezentuje. Inteligentny osobnik by się wycofał, nauczył sie czegoś. Jedna z kolejnych rzeczy których nienawidzę to tłumaczenie się. Tym bardziej przed jakimś śmieszkiem z dw, co gówno w życiu widział i za wygryw uważa posiadanie lochy i 10letniego BMW.

Skoro sam spędzasz tyle czasu w sieci, to nie rób syfu wokół siebie. Właśnie takie myślenie że "w itnternecie wszystko mi wolno" mnie wkurwia.

Ty nawyzywałeś mnie od przegrańców i krótki pindoli.
Zachowanie godne podziwu.

Zastanów się chociaż raz. Specjalnie nie używałem pewnych określeń, by ten śmieszny przypadek w końcu zamknąć.
Jestem w stanie żyć z każdym w zgodzie. Ty jednak mi nie przypasowałeś i zamiast znieść krytykę - szczekasz za głośno jak na swoją rasę.
Ostatnio zmieniony 24-08-2014, 11:54 przez Karabin, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
"ROZPIERDOLIŁBYM DARKWAREZ ZA JEDEN POST TS'A" ~Krzysztof Krawczyk

dr Lewin
Awatar użytkownika
Grafik

Posty: 3118
Rejestracja: 16-07-2013, 09:29
Beczki: 293

Re: Do Karabina - Me ostatnie słowa

#114279

Post autor: dr Lewin » 24-08-2014, 11:54

Jedyne co moze być w Karabinie irytujace to to ciągłe przenoszenie slangu forów obrazkowych na phpbyprzemo. Czasem jak czytam jego posty, to przypomina mi się gimbaza i moda na używanie słów lol, rotfl, iksde w mowie.
        • ruchańsko

Karabin
Awatar użytkownika
VIP

Posty: 853
Rejestracja: 26-05-2014, 13:49
Beczki: 60

Re: Do Karabina - Me ostatnie słowa

#114296

Post autor: Karabin » 24-08-2014, 11:59

Michal pisze:Jedyne co moze być w Karabinie irytujace to to ciągłe przenoszenie slangu forów obrazkowych na phpbyprzemo. Czasem jak czytam jego posty, to przypomina mi się gimbaza i moda na używanie słów lol, rotfl, iksde w mowie.
Nie przypomina mi się, a jeśli już to jedynie na tym koncie jakiś czas temu. Po za tym nie ja sam używam niektórych sformułowań. Wzmianka w regulaminie o poprawnej polszczyźnie rozwiąże problem. Pamiętajmy, że bugwie to poważny biznes :czesc:

Sam uważam, że powinienem mniej przeklinać.

Dodano: 24 Sie 2014 12:09
NO CZEKAM NA ODPOWIEDZ KURWA
NIE MA DO CZEGO SIE PRZYJEBAC? ZA CIEZKI TEKST?
Obrazek
"ROZPIERDOLIŁBYM DARKWAREZ ZA JEDEN POST TS'A" ~Krzysztof Krawczyk

Tycior
Awatar użytkownika
Ćpun

Posty: 179569
Rejestracja: 15-12-2013, 00:14
Beczki: 1901

Re: Do Karabina - Me ostatnie słowa

#114342

Post autor: Tycior » 24-08-2014, 12:38

Co osiągnąłem ?
Studiuje, sam się utrzymuje (tak,zaraz będą docinki,że pożyczyłem 10k na samochód,ale drugie tyle sam uzbierałem) płace swoje rachunki mając 23lata... większość w tym wieku jeszcze dostaje obiady pod nos od mamusi (pozdrawiam ize). Nie mam pracy i się z tym nie kryje (pozdrawiam basica),bo studiując dziennie raczej tego nie pogodzę. Mieszkam sam w akademiku,mam dziewczynę (loszke to Ty możesz mieć) i tak 10letnie BMW. Może nie jestem jakiś super uber,ale to mi wystarcza. Żyłem spokojnie,dla ludzi w realu jestem życzliwy,zawsze pomogę jak umiem.

Czemu tu taki nie jestem ? Bo to świat wirtualny .. tutaj mogę być kim chce. Chcę być chamem? nie ma sprawy,jestem.
Większość z Was tutaj zmienia swoje zachowanie. Np. Ty piszesz czasem durne teksty dla beki jak większość z nas,ale czy normalnie podszedłbyś do mnie na ulicy powiedział
Ale Cię dupa boli, o kurwa.
No nie sądze... tak samo ridż chodzilby do ludzi i gadał,że sobie właśnie zwalił,albo rato że "lubi w dupke" czy pawian "pije od rana do nocy"... tutaj każdy jest kimś innym. Zrozum to.
Odchodzę z forum przez Otiska
09.04.2024 :smuteg:

Karabin
Awatar użytkownika
VIP

Posty: 853
Rejestracja: 26-05-2014, 13:49
Beczki: 60

Re: Do Karabina - Me ostatnie słowa

#114350

Post autor: Karabin » 24-08-2014, 12:46

Ale dla mnie kolego będziesz zawsze taki sam, bez względu na Twój status. Szkoda, że wszyscy tak nie myślą. Pozdro Adrian, jednak da się z Tobą normalnie gadać. Dałbym Ci kwiatka na zgodę ale zepsuli :|
Tycior pisze:No nie sądze... tak samo ridż chodzilby do ludzi i gadał,że sobie właśnie zwalił,albo rato że "lubi w dupke" czy pawian "pije od rana do nocy"... tutaj każdy jest kimś innym. Zrozum to.
najlepsze z Ridżem xD no to niech każdy będzie inny, wyobraź sobie że ja w realu jestem taki sam jak tutaj :7:
Obrazek
"ROZPIERDOLIŁBYM DARKWAREZ ZA JEDEN POST TS'A" ~Krzysztof Krawczyk

Jarosław Kaczyński
Awatar użytkownika
kolega

Posty: 46298
Rejestracja: 30-01-2013, 20:35
Lokalizacja: Król Oposów
Beczki: 879
Kontakt:

Re: Do Karabina - Me ostatnie słowa

#114525

Post autor: Jarosław Kaczyński » 24-08-2014, 16:52

Ja jestem bardziej normalny w realu tak sze tyn :czesc:
:qface: :kurski: :karol2: :cosiek: :duda2: :norek: :testo: :papa: :maks: :papa2: :polak: :klocuch: :konon: :konon3: :major: :polak2: :major3: :stonoga: :jaro: :ibisz: :tycior: :rozal: :hehe: :crying: :smuteg:

Tycior
Awatar użytkownika
Ćpun

Posty: 179569
Rejestracja: 15-12-2013, 00:14
Beczki: 1901

Re: Do Karabina - Me ostatnie słowa

#114547

Post autor: Tycior » 24-08-2014, 18:23

Dobra kończmy tę wojne :czesc:
Wszyscy jesteśmy spoko :D
Odchodzę z forum przez Otiska
09.04.2024 :smuteg:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość