e tycior

Dział (bez) spamu
chuj
Awatar użytkownika
Moderator

Posty: 139409
Rejestracja: 25-01-2013, 20:36
Beczki: 2062
Kontakt:

Re: e tycior

#186907

Post autor: chuj » 19-06-2015, 22:01

Brawo, wygrałeś zegarek.
ZAWSZE I WSZĘDZIE ((ONI)) JEBANI BĘDĄ

Cartman
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 20054
Rejestracja: 21-04-2013, 16:16
Beczki: 401

Re: e tycior

#186910

Post autor: Cartman » 19-06-2015, 22:11

Spectator pisze:Cartman = Blacklord? :o
Hahahahahaha :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :moon: :fack-off:

Dodano: Pią 19 Cze, 2015 22:13
Jesteś za młody juzer by znacz Bleklorta i GWCs'a pewnie też nie znasz takto po sygnie byś się domyślił. :lmao: :lmao: :lmao:
Ostatnio zmieniony 19-06-2015, 22:14 przez Cartman, łącznie zmieniany 1 raz.
Znowu jakieś bajki piszesz, kurwa Hans Kartman Blaklordsen się znalazł :bambo: ~Ridż
Czuję, jakbym miał zwarcie w mózgu. ~Ricky
Jebać alkoćpunów, zawsze jestem czysty bo się myję :fack-off:

Spectator
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 9212
Rejestracja: 13-06-2014, 12:56
Lokalizacja: z bugwie
Beczki: 123
Kontakt:

Re: e tycior

#186911

Post autor: Spectator » 19-06-2015, 22:14

ban za multi :qface:
Obrazek

Cartman
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 20054
Rejestracja: 21-04-2013, 16:16
Beczki: 401

Re: e tycior

#186912

Post autor: Cartman » 19-06-2015, 22:15

Spectator pisze:ban za multi :qface:
Przeca zmieniłem se nika kmiodzie.

Zabierta mu modera i dejta nawet riczowi.
Znowu jakieś bajki piszesz, kurwa Hans Kartman Blaklordsen się znalazł :bambo: ~Ridż
Czuję, jakbym miał zwarcie w mózgu. ~Ricky
Jebać alkoćpunów, zawsze jestem czysty bo się myję :fack-off:

Spectator
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 9212
Rejestracja: 13-06-2014, 12:56
Lokalizacja: z bugwie
Beczki: 123
Kontakt:

Re: e tycior

#186913

Post autor: Spectator » 19-06-2015, 22:16

właśnie ostatnio myślałem, jaki nick miałeś przed zmianą...
Obrazek

Cartman
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 20054
Rejestracja: 21-04-2013, 16:16
Beczki: 401

Re: e tycior

#186916

Post autor: Cartman » 19-06-2015, 22:19

Bleklort był zbyt mocno wypromowany dlatego postanowiłem se wypromować nowego nika.

Cartman jest najlepsz0 postaci0 z SP i mam taki sam charakter jak Erik.

Gad Demyd!
Znowu jakieś bajki piszesz, kurwa Hans Kartman Blaklordsen się znalazł :bambo: ~Ridż
Czuję, jakbym miał zwarcie w mózgu. ~Ricky
Jebać alkoćpunów, zawsze jestem czysty bo się myję :fack-off:

chuj
Awatar użytkownika
Moderator

Posty: 139409
Rejestracja: 25-01-2013, 20:36
Beczki: 2062
Kontakt:

Re: e tycior

#186935

Post autor: chuj » 19-06-2015, 23:05

Cartman pisze:Jesteś za młody juzer by znacz Bleklorta i GWCs'a pewnie też nie znasz takto po sygnie byś się domyślił. :lmao: :lmao: :lmao:
Lel, miałem się pytać skąd znasz GWCSa, ale potem zobaczyłem datę rejestracji. Myślałem, że ty gdzieś z 2 połowy 2014 jesteś :|
ZAWSZE I WSZĘDZIE ((ONI)) JEBANI BĘDĄ

Death
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 14185
Rejestracja: 23-04-2013, 09:30
Beczki: 305
Kontakt:

Re: e tycior

#186944

Post autor: Death » 20-06-2015, 00:40

co to za afera :fack-off: :shifty:
Obrazek

Spectator
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 9212
Rejestracja: 13-06-2014, 12:56
Lokalizacja: z bugwie
Beczki: 123
Kontakt:

Re: e tycior

#187030

Post autor: Spectator » 20-06-2015, 11:04

skrenowa :|
Obrazek

pawian
Awatar użytkownika
Moderator

Posty: 44970
Rejestracja: 05-11-2013, 17:01
Beczki: 1003

Re: e tycior

#187080

Post autor: pawian » 20-06-2015, 12:08

chyba chujwiowa
Obrazek

Spectator
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 9212
Rejestracja: 13-06-2014, 12:56
Lokalizacja: z bugwie
Beczki: 123
Kontakt:

Re: e tycior

#187135

Post autor: Spectator » 20-06-2015, 15:28

było takie coś, potwierdzam.
Obrazek

Tycior
Awatar użytkownika
Wizytówka

Posty: 184396
Rejestracja: 15-12-2013, 00:14
Beczki: 1946

e tycior

#503560

Post autor: Tycior » 23-08-2017, 17:27

Spectator pisze: tycior, miałem dzisiaj paczkę tam na Zalesie do ciebie w rękach. Szkoda, że nie była ona do Adriana Staszuka
no bylem poza domem, sorry
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość