Wiosna 2017

Dział (bez) spamu
ODPOWIEDZ
Cosiek
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 9360
Rejestracja: 17-08-2013, 23:09
Lokalizacja: tak
Beczki: 307

Wiosna 2017

#434135

Post autor: Cosiek » 25-02-2017, 20:28

Wiosna zajebista, lato jeszcze lepsze :ok:
"Anyone who sees and paints a sky green and fields blue ought to be sterilized."

pawian
Awatar użytkownika
Moderator

Posty: 44970
Rejestracja: 05-11-2013, 17:01
Beczki: 1003

Wiosna 2017

#434141

Post autor: pawian » 25-02-2017, 20:45

czas sie zabic
Obrazek

Cosiek
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 9360
Rejestracja: 17-08-2013, 23:09
Lokalizacja: tak
Beczki: 307

Wiosna 2017

#434146

Post autor: Cosiek » 25-02-2017, 20:54

Jeszcze nie
"Anyone who sees and paints a sky green and fields blue ought to be sterilized."

Tycior
Awatar użytkownika
Wizytówka

Posty: 184396
Rejestracja: 15-12-2013, 00:14
Beczki: 1946

Wiosna 2017

#434160

Post autor: Tycior » 25-02-2017, 21:11

pawian pisze: czas sie zabic
to elo
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

Finczy
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 44496
Rejestracja: 04-08-2013, 22:17
Beczki: 1181

Wiosna 2017

#434231

Post autor: Finczy » 25-02-2017, 22:06

Wiosna, lato i koty to największe błędy tego świata.

Cosiek
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 9360
Rejestracja: 17-08-2013, 23:09
Lokalizacja: tak
Beczki: 307

Wiosna 2017

#434255

Post autor: Cosiek » 25-02-2017, 22:59

Fincziego pojebało całkiem
"Anyone who sees and paints a sky green and fields blue ought to be sterilized."

Finczy
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 44496
Rejestracja: 04-08-2013, 22:17
Beczki: 1181

Wiosna 2017

#434291

Post autor: Finczy » 25-02-2017, 23:15

Odbieram to jako komplement :3

pawian
Awatar użytkownika
Moderator

Posty: 44970
Rejestracja: 05-11-2013, 17:01
Beczki: 1003

Wiosna 2017

#434375

Post autor: pawian » 26-02-2017, 02:58

Finczy pisze: Wiosna, lato i koty to największe błędy tego świata.
taka prawda
Obrazek

Tycior
Awatar użytkownika
Wizytówka

Posty: 184396
Rejestracja: 15-12-2013, 00:14
Beczki: 1946

Wiosna 2017

#434381

Post autor: Tycior » 26-02-2017, 09:23

Gówno prawda
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

chuj
Awatar użytkownika
Moderator

Posty: 139409
Rejestracja: 25-01-2013, 20:36
Beczki: 2062
Kontakt:

Wiosna 2017

#434387

Post autor: chuj » 26-02-2017, 11:23

pawian pisze:
Finczy pisze: Wiosna, lato i koty to największe błędy tego świata.
taka prawda
Co się stało, że koty przestałeś lubić? :karol2:
ZAWSZE I WSZĘDZIE ((ONI)) JEBANI BĘDĄ

Tycior
Awatar użytkownika
Wizytówka

Posty: 184396
Rejestracja: 15-12-2013, 00:14
Beczki: 1946

Wiosna 2017

#434390

Post autor: Tycior » 26-02-2017, 11:29

Wiosna,lato,jesień,zima najebany wciąż jak świnia
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

usunięte konto
Awatar użytkownika
Błazen

Posty: 124130
Rejestracja: 13-04-2013, 21:50
Beczki: 1620

Wiosna 2017

#434440

Post autor: usunięte konto » 26-02-2017, 12:32

Burak pisze: Co się stało, że koty przestałeś lubić?
Zrozumiał prawdę :cool:
Jebać narkomanów, zawsze jestem czysty.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

Finczy
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 44496
Rejestracja: 04-08-2013, 22:17
Beczki: 1181

Wiosna 2017

#434465

Post autor: Finczy » 26-02-2017, 13:25

I to mi się podoba.

usunięte konto
Awatar użytkownika
Błazen

Posty: 124130
Rejestracja: 13-04-2013, 21:50
Beczki: 1620

Wiosna 2017

#434526

Post autor: usunięte konto » 26-02-2017, 14:41

Mi również.
Jebać narkomanów, zawsze jestem czysty.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

Tycior
Awatar użytkownika
Wizytówka

Posty: 184396
Rejestracja: 15-12-2013, 00:14
Beczki: 1946

Wiosna 2017

#451737

Post autor: Tycior » 27-03-2017, 15:55

+15 i niebo bez chmurki nawet, ptaszki ćwierkajo
Chce się żyć, polecam :ok:
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

usunięte konto
Awatar użytkownika
Błazen

Posty: 124130
Rejestracja: 13-04-2013, 21:50
Beczki: 1620

Wiosna 2017

#451743

Post autor: usunięte konto » 27-03-2017, 16:01

są lepsze pogody ale ta moze byc
taka bedzie dobra do rabania drzewa
Jebać narkomanów, zawsze jestem czysty.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości