Dyskusja na temat pizzy

Dział (bez) spamu
usunięte konto
Awatar użytkownika
Błazen

Posty: 124130
Rejestracja: 13-04-2013, 21:50
Beczki: 1620

Re: Dyskusja na temat pizzy

#164898

Post autor: usunięte konto » 25-02-2015, 20:37

Marta pisze:Ridż bo by cię nie wpuścili do lokalu, bo nie wpuszczają metali śmierdzących garkotłuków
aha
Jebać narkomanów, zawsze jestem czysty.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

Tycior
Awatar użytkownika
Wizytówka

Posty: 184396
Rejestracja: 15-12-2013, 00:14
Beczki: 1946

Dyskusja na temat pizzy

#504003

Post autor: Tycior » 23-08-2017, 19:21

Oberfuhrer Cosiek pisze: Czy pizza liczy się jako fast food?
chyba tak
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

usunięte konto
Awatar użytkownika
Błazen

Posty: 124130
Rejestracja: 13-04-2013, 21:50
Beczki: 1620

Dyskusja na temat pizzy

#504361

Post autor: usunięte konto » 23-08-2017, 21:18

jeszcze jak
Jebać narkomanów, zawsze jestem czysty.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

Tycior
Awatar użytkownika
Wizytówka

Posty: 184396
Rejestracja: 15-12-2013, 00:14
Beczki: 1946

Dyskusja na temat pizzy

#504741

Post autor: Tycior » 23-08-2017, 22:21

nie jadl ale najwiecej krzyczy :karol2:
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

chuj
Awatar użytkownika
Moderator

Posty: 139409
Rejestracja: 25-01-2013, 20:36
Beczki: 2062
Kontakt:

Dyskusja na temat pizzy

#504879

Post autor: chuj » 24-08-2017, 07:08

Jak można nigdy piccy nie zjeść w życiu nie rozumie
ZAWSZE I WSZĘDZIE ((ONI)) JEBANI BĘDĄ

Tycior
Awatar użytkownika
Wizytówka

Posty: 184396
Rejestracja: 15-12-2013, 00:14
Beczki: 1946

Dyskusja na temat pizzy

#505295

Post autor: Tycior » 25-08-2017, 16:21

po prostu jest dziwny
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość