Coś dla ridża i buraka

Dział (bez) spamu
ODPOWIEDZ
Tycior
Awatar użytkownika
Wizytówka

Posty: 184396
Rejestracja: 15-12-2013, 00:14
Beczki: 1946

Coś dla ridża i buraka

#516439

Post autor: Tycior » 02-10-2017, 18:25

To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

Cartman
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 20054
Rejestracja: 21-04-2013, 16:16
Beczki: 401

Coś dla ridża i buraka

#516442

Post autor: Cartman » 02-10-2017, 18:28

Coś dla mnie xD
Jestem fanem SP i pierdze co 5minut :fack-off:
Ostatnio zmieniony 02-10-2017, 18:30 przez Cartman, łącznie zmieniany 1 raz.
Znowu jakieś bajki piszesz, kurwa Hans Kartman Blaklordsen się znalazł :bambo: ~Ridż
Czuję, jakbym miał zwarcie w mózgu. ~Ricky
Jebać alkoćpunów, zawsze jestem czysty bo się myję :fack-off:

usunięte konto
Awatar użytkownika
Błazen

Posty: 124130
Rejestracja: 13-04-2013, 21:50
Beczki: 1620

Coś dla ridża i buraka

#516467

Post autor: usunięte konto » 02-10-2017, 20:14

Ja się nie zgłaszam.
Jebać narkomanów, zawsze jestem czysty.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

chuj
Awatar użytkownika
Moderator

Posty: 139409
Rejestracja: 25-01-2013, 20:36
Beczki: 2062
Kontakt:

Coś dla ridża i buraka

#516470

Post autor: chuj » 02-10-2017, 20:16

Ja też nie, ale w grę zagram bo jedynka fajna była
ZAWSZE I WSZĘDZIE ((ONI)) JEBANI BĘDĄ

usunięte konto
Awatar użytkownika
Błazen

Posty: 124130
Rejestracja: 13-04-2013, 21:50
Beczki: 1620

Coś dla ridża i buraka

#516474

Post autor: usunięte konto » 02-10-2017, 20:18

Ja jedynkę przeszedłem na YT. W sumie mogliby zrobić androidowy port, to bym grał na wykładach, na które bym chodził.
Jebać narkomanów, zawsze jestem czysty.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

pawian
Awatar użytkownika
Moderator

Posty: 44970
Rejestracja: 05-11-2013, 17:01
Beczki: 1003

Coś dla ridża i buraka

#516479

Post autor: pawian » 02-10-2017, 20:40

grałem w kijek prawdy, polecam
Obrazek

Tycior
Awatar użytkownika
Wizytówka

Posty: 184396
Rejestracja: 15-12-2013, 00:14
Beczki: 1946

Coś dla ridża i buraka

#516492

Post autor: Tycior » 02-10-2017, 21:23

tez gralem, ale nie przeszedlem
jak mi ruszy na hd4000 to moze zagram
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość