Forumen upada

Dział (bez) spamu
ODPOWIEDZ
Tycior
Awatar użytkownika
Wizytówka

Posty: 184396
Rejestracja: 15-12-2013, 00:14
Beczki: 1946

Forumen upada

#505844

Post autor: Tycior » 26-08-2017, 10:44

mam ćpunie ty, do gazu :papa2:
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

usunięte konto
Awatar użytkownika
Błazen

Posty: 124130
Rejestracja: 13-04-2013, 21:50
Beczki: 1620

Forumen upada

#505846

Post autor: usunięte konto » 26-08-2017, 10:45

Ja nie ćpam.
Jebać narkomanów, zawsze jestem czysty.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

Tycior
Awatar użytkownika
Wizytówka

Posty: 184396
Rejestracja: 15-12-2013, 00:14
Beczki: 1946

Forumen upada

#550544

Post autor: Tycior » 27-03-2018, 19:05

Niech ktoś reanimuje forum
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

Finczy
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 44496
Rejestracja: 04-08-2013, 22:17
Beczki: 1181

Forumen upada

#550555

Post autor: Finczy » 27-03-2018, 20:03

Który to już raz forum umiera? 99999999 raz? :duda2:

Tycior
Awatar użytkownika
Wizytówka

Posty: 184396
Rejestracja: 15-12-2013, 00:14
Beczki: 1946

Forumen upada

#550556

Post autor: Tycior » 27-03-2018, 20:04

Teraz na serio :major:
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

Finczy
Awatar użytkownika
Super VIP

Posty: 44496
Rejestracja: 04-08-2013, 22:17
Beczki: 1181

Forumen upada

#550568

Post autor: Finczy » 27-03-2018, 20:58

Poprzednie umieranie też były na serio :duda2:

usunięte konto
Awatar użytkownika
Błazen

Posty: 124130
Rejestracja: 13-04-2013, 21:50
Beczki: 1620

Forumen upada

#550582

Post autor: usunięte konto » 27-03-2018, 23:15

To forum nie zginie, póki Burak ma kasę i żyje :qface:
Jebać narkomanów, zawsze jestem czysty.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

Tycior
Awatar użytkownika
Wizytówka

Posty: 184396
Rejestracja: 15-12-2013, 00:14
Beczki: 1946

Forumen upada

#550596

Post autor: Tycior » 28-03-2018, 09:45

Kiedy umrze?
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

usunięte konto
Awatar użytkownika
Błazen

Posty: 124130
Rejestracja: 13-04-2013, 21:50
Beczki: 1620

Forumen upada

#550612

Post autor: usunięte konto » 28-03-2018, 10:26

Jak będzie miał z 90 lat.
Jebać narkomanów, zawsze jestem czysty.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

Tycior
Awatar użytkownika
Wizytówka

Posty: 184396
Rejestracja: 15-12-2013, 00:14
Beczki: 1946

Forumen upada

#550617

Post autor: Tycior » 28-03-2018, 10:31

Co tak długo
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

usunięte konto
Awatar użytkownika
Błazen

Posty: 124130
Rejestracja: 13-04-2013, 21:50
Beczki: 1620

Forumen upada

#550629

Post autor: usunięte konto » 28-03-2018, 10:48

Żebyś miał gdzie postować.
Jebać narkomanów, zawsze jestem czysty.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

Tycior
Awatar użytkownika
Wizytówka

Posty: 184396
Rejestracja: 15-12-2013, 00:14
Beczki: 1946

Forumen upada

#550632

Post autor: Tycior » 28-03-2018, 10:49

Na dw moge
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

usunięte konto
Awatar użytkownika
Błazen

Posty: 124130
Rejestracja: 13-04-2013, 21:50
Beczki: 1620

Forumen upada

#550642

Post autor: usunięte konto » 28-03-2018, 10:53

Na DW Ciebie nie chcą.
Jebać narkomanów, zawsze jestem czysty.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

Burak
Awatar użytkownika
Alkoholik

Posty: 15636
Rejestracja: 28-04-2013, 20:18
Lokalizacja: jednak UK>ÓSA
Beczki: 733

Forumen upada

#550660

Post autor: Burak » 28-03-2018, 10:58

Ritsu pisze: AKODIN TY KURWO
też nie mam szacunku
Obrazek

Tycior
Awatar użytkownika
Wizytówka

Posty: 184396
Rejestracja: 15-12-2013, 00:14
Beczki: 1946

Forumen upada

#550661

Post autor: Tycior » 28-03-2018, 10:59

tylko tak mówią jak wy :papa2:
Ritsu pisze: Na DW Ciebie nie chcą.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

usunięte konto
Awatar użytkownika
Błazen

Posty: 124130
Rejestracja: 13-04-2013, 21:50
Beczki: 1620

Forumen upada

#550673

Post autor: usunięte konto » 28-03-2018, 11:30

Tycior pisze: tylko tak mówią jak wy :papa2:
Ritsu pisze: Na DW Ciebie nie chcą.
Na BW cię chcą, na DW nie.
Jebać narkomanów, zawsze jestem czysty.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość