czy osoba
Re: czy osoba
no wlasnie, nie wydaje wam sie z to wyglada co najmniej komicznie gdy osoba sprawiajaca wrazenie zyciowego przegranca wypowiada sie o cyckach ktorych prawdopodobnie nawet na oczy nie widzial?
Re: czy osoba
Cycki jak cycki, beka jak dostanie za to ZP XDDDDDDDDDDDDDDDD
100icki pisze:
- ok to niech ci zdechnie wszystko co kochasz
-
usunięte konto

- Posty: 124130
- Rejestracja: 13-04-2013, 21:50
- Beczki: 1620
Re: czy osoba
rychu pedale, powalcz z bonusem lepiejDranz pisze:Wiecie co z nim zrobić
Jebać narkomanów, zawsze jestem czysty.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.
Re: czy osoba
Tak to się robi!Finczy pisze:wszystko na Twój koszt?Dranz pisze:Wiecie co z nim zrobić
Są ci nieliczni, co nie dadzą, by spadła korona z głowy Orła.
-
usunięte konto

- Posty: 124130
- Rejestracja: 13-04-2013, 21:50
- Beczki: 1620
Re: czy osoba
W SzikagoDranz pisze:Tak to się robi!Finczy pisze:wszystko na Twój koszt?Dranz pisze:Wiecie co z nim zrobić
Jebać narkomanów, zawsze jestem czysty.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.
To konto przedstawia wyimaginowaną postać.
Treść postów prezentuje wcześniej napisane scenariusze. Jest to fikcja.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość





